Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Продовжуються ремонтні роботи приміщень внутрішніх вбиралень Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія ім. Р.Андріяшика. Цей заклад освіти є одним із найбільших на території Борщівської ОТГ, тут навчається понад 500 учнів.
В рамках проведення цього капітального ремонту, окрім коштів міського бюджету, залучені кошти міжнародного Благодійного Фонду «Світ дітей» через донорську підтримку Канадської міжнародної організації «Челіс».
На даний час підрядною організацією здійснено демонтаж старої сантехніки і керамічної плитки, стіни та підлогу підготовлено до вирівнювання (штукатурка та стяжка).

Світлина від Борщівська міська рада.
Відповідно до розпорядження міського голови від 31 липня 2020 року №210 «Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади УСТАНОВЛЕНО з  1 серпня до 31 серпня 2020 року карантин, продовживши дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.
Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці за результатом оцінки епідемічних показників рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначається та встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (далі — рівень епідемічної небезпеки). Рішення про рівень епідемічної небезпеки розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

Центральна виборча комісія дозволила виборцям без зареєстрованого місця проживання брати участь на виборах усіх рівнів.

Відтак, виборці, які не мають зареєстрованого місця проживання, можуть визначити свою виборчу адресу за місцем свого фактичного проживання за погодженням з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Борщівської РДА (далі — Відділ).

Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 11.06.2020 № 103.

Для цього такому виборцю необхідно звернутися до відділу за місцем свого фактичного проживання із заявою:

– щодо включення до Державного реєстру виборців (далі-Реєстр) – у разі якщо виборець міста, якому виповнилося 18 років, виявив, що його не включено до Реєстру;

– щодо зміни виборчої адреси – у разі, якщо запис про виборця міститься у Реєстрі, але він вибув із зареєстрованого місця проживання.

Таку заяву можна подати як у паперовій, так  і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. Заява в паперовій формі може бути подана також через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, що дозволить скористатися цією процедурою особам з інвалідністю. Заява в електронній формі подається із застосуванням кваліфікованого електронного підпису виборця.

Заява буде визнана обґрунтованою, якщо до неї додано копію одного з документів, що підтверджують фактичне проживання виборця за вказаною ним адресою. 

До заяви виборець повинен додати:

а)  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорта громадянина України у вигляді книжечки або ID картки, або тимчасового посвідчення громадянина України (для тих, хто нещодавно набув громадянство України);
б) копію документа, що обґрунтовує визначення виборчої адреси.

Документами, що обґрунтовують визначення виборчої адреси, можуть бути:

Договір найму (оренди) житла;
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
Документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою;
Документ, що засвідчує здійснення підприємницької діяльності;
Документ, що підтверджує право власності на житло;
Документ, що підтверджує право користування житлом;
Документ, що засвідчує шлюб або родинні зв’язки.

Строки розгляду заяви: 

Заява виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, розглядається органом ведення Реєстру не пізніше п’ятнадцяти днів від дня її отримання.

Обмеження: 

Виборець без зареєстрованого місця проживання, який визначив свою виборчу адресу відповідно до цього порядку, зможе змінити виборчу адресу не раніше ніж через 180 днів після цього.  Звертаємо увагу, що оскільки місцеві вибори вже зовсім скоро, то подати заяву про зміну або визначення виборчої адреси можна не пізніше 9 вересня.

Форма заяви виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, щодо включення до Реєстру або зміни виборчої адреси, яка встановлена постановою Центральної виборчої комісії від 2 червня 2020 року № 96.

Таким чином, з 1 липня 2020 року відсутність у громадянина України зареєстрованого місця проживання не перешкоджатиме його участі у голосуванні під час проведення загальнодержавних та місцевих виборів.

Нагадуємо, що Відділ знаходиться за адресою: м.Борщів, вул.Шевченка,20а (1 поверх).

116264025 1183553405334403 7532253603225591723 n

Про припинення газопостачання від АГРС Борщів в період з 9:00 год. 04.08.2020 по 06.08.2020 для виконання робіт, пов’язаних з об’єктами інвестиційної програми (заміни вимикаючих пристроїв на підвідних газопроводах високого тиску в напрямку населених пунктів Скала-Подільська та Більче-Золоте).

110917013 1181681158854961 6540601324400947652 n

Відбулася 49 сесія міської ради, яку провів міський голова Іван Кобилянський. На сесії зареєструвалось 23 депутати із 26, тож кворум було дотримано і сесія відбулася. Порядок денний попередньо був розміщений на офіційному сайті міської ради. Проте депутатами було внесено ряд питань до порядку денного, а саме:
про звернення до Борщівської районної ради з клопотанням про передачу майна та підприємств, установ і організацій у комунальну власність Борщівської ОТГ;
про затвердження нової редакції Положення про порядок надання матеріальної допомоги жителям Борщівської ОТГ із депутатського фонду;
ряд земельних та інших питань.
Після включення даних питань в порядок денний та його затвердження в цілому, депутати розпочали їх розгляд.
В ході засідання затверджено:
Програму мобілізації зусиль Борщівської ОТГ, Борщівської державної податкової інспекції Чортківського управління головного управління ДПС у Тернопільській області із забезпечення надходжень до міського бюджету на 2020-2021 роки;
Програму з підвищення ефективності управління активами Борщівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки;
Програму навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій об’єднаної територіальної громади, членів виконавчого комітету та депутатів міської ради на 2020 рік;
Положення про відділ освіти Борщівської міської ради;
Положення про виконавчі органи та структурні підрозділи виконавчого комітету Борщівської міської ради в новій редакції;
Положення про уповноважену особу з публічних закупівель Борщівської міської ради у новій редакції.
Також депутати прийняли рішення про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників Борщівської міської ради.
Внесено зміни до:
рішення Борщівської міської ради від 02 липня 2019 року «Про затвердження Положення про громадський бюджет Борщівської міської об’єднаної територіальної громади»;
рішення міської ради від 18.12.2019 року №1877 «Про оплату праці Борщівського міського голови у 2020 році»;
рішення Борщівської міської ради від 10.06.2020 № 2149 «Про встановлення місцевих податків і зборів».
Депутати прийняли ряд звернень до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигали.
Більшість питань порядку денного сесії стосувались земельних відносин.
Загалом сесія міської ради була конструктивною, депутати розглянули більше ста проектів рішень по яких прийнято відповідні рішення.
В блоці питань «Різне» обговорили питання ремонту вулиці С.Петлюри, зокрема депутат Сергій Гарасюк запропонував повернутись до процедури проведення тендеру, депутат Ярослав Козій звернув увагу на безпритульних собак у центрі міста, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Чокан презентував моніторинг депутатської діяльності за 2019 рік, який проводили за підтримки Програми DOBRE.