Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Проста інструкція, сім кроків на шляху підписання декларації

Крок 1

Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.

Крок 2

Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі.

Крок 3

Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини

Крок 4

Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію

Крок 5

Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу

Крок 6

З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший залишається у закладі

Крок 7

Працівник закладу підтверджує вашу декларацію своїм електронним підписом і відправляє в електронну систему

Вітаємо!

Тепер ви є в електронній системі охорони здоров’я, а значить Національна служба здоров’я гарантовано направить гроші у ваш заклад, вашому лікарю

 

Міський голова Іван Кобилянський взяв участь у нараді з питань проведення заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам КНП «Борщівський ЦПМСД». В ході наради голова райдержадміністрації Юрій Гуцул з присутніми керівниками обговорив питання діяльності медичних закладів району, зокрема мова йшла про раціональне використання автомобілів швидкої допомоги та діяльності сімейних лікарів ЦПМСД.

В свою чергу, міський голова Іван Кобилянський довів до відома присутніх, що на 48-му засіданні сесії міської ради з ініціативи виконуючих обов’язки старост сіл громади прийнято рішення сесії щодо направлення звернення до керівника установи та керівництва районної ради і облдержадміністрації щодо недопущення оптимізації мережі АЗПСМів та ФАПів центру в межах Борщівської ОТГ. Рекомендував в.о. головного лікаря ЦПМСД Василю Комару вжити усіх необхідних заходів з метою надання якісних медичних послуг мешканцям громади та організації проведення роз’яснювальної роботи серед населення, стосовно необхідності укладання декларацій із сімейними лікарями.

Міський голова Іван Кобилянський ознайомився з станом проведення робіт із реконструкції мережі водопостачання по вул. Вовківській з метою забезпечення підключення споживачів до ВНС у с. Вовківці.
Дані роботи виконуються комунальним підприємством ДП «Техніка».

УВАГА !!!ОПЛАТА ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ !!!
Комунальні підприємства міської ради -ДП «Техніка», Борщівська ЖЕД №1 та ЖКП «Цукровик»- залишаються надважливими організаціями у житті жителів міста та громади. В умовах карантину їхніми пріоритетними завданнями є: забезпечення цілодобового постачання води та функціонування каналізаційних систем, вивіз ТПВ та благоустрій населених пунктів громади, проведення дезінфекції інженерно – транспортної інфраструктури.
Коли стається аварійна ситуація, наші комунальні підприємства завжди надають допомогу, незважаючи на пору року чи час доби. У міру своїх можливостей, модернізують обладнання, ремонтують трубопроводи, замінюють засувки, озеленюють територію, прибирають вулиці, площі, парки, вивозять сміття.
Оскільки ДП «Техніка» та ЖКП «Цукровик» є госпрозрахунковими, потрібно завжди мати кошти для придбання усіх необхідних матеріалів для роботи, оплати електроенергії, виплати заробітної плати, закупівлі реагентів, придбання палива тощо.
Закликаємо кожного жителя ОТГ !!!
Не зволікайте та оплатіть послуги, котрими ви вже скористалися ( в умовах карантину це зробити можна (і необхідно!) онлайн).
Розрахунковий рахунок UA 963385450000026005300623750 в АТ «Ощадбанк» КОД ЄДРПОУ 32517370 МФО 338545 (ДП «Техніка»).
Розрахунковий рахунок UA 373387830000026005055105424 в ПАТ «КБ Приватбанк» КОД ЄДРПОУ 32517370 МФО 338783 (ДП «Техніка»).
Розрахунковий рахунок: UA793385450000026007336101738 АТ "Ощадбанк ", КОД ЄДРПОУ 32021571, МФО 338545 (ЖКП «Цукровик»).
Надайте допомогу у користуванні цими сервісами своїм рідним та близьким, людям старшого віку.
Настав час великих випробувань і час змін. Бережіть себе, а комунальні служби працюватимуть для вас!

На завершальному етапі проведення капітальних ремонтних робіт внутрішніх вбиралень на 2 та 3 поверсі Борщівського НВК ЗНЗ І -ІІІ ст. 3 гімназія ім.Р. Андріяшика .
Про стан проведених робіт та терміни завершення їх виконання міського голову інформував підрядник.
Разом з тим, невдовзі, у цьому ж навчальному закладі будуть розпочаті роботи і на першому поверсі, для цього із міського бюджету виділені кошти для оплати послуг за виконання робіт.
Даний проєкт реалізовується на умовах співфінансування із Канадською програмою «Світ дітей».