Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Шановні ветерани, учасники бойових дій!

Щороку 22 червня вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга свiтова війна. Горем i болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день наповнений трагічними спогадами та подіями. Тому, наш священний обов’язок - навіки зберегти пам'ять про тих, хто вiдстояв перемогу в цій жахливій вiйнi, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей - уроки iстинної мужності та патрiотизму для сучасникiв.

Сьогоднi, потерпаючи від кривавої військової агресiї на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини I доньки українського народу знову, зi зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш демократичний вибір та незалежнiсть України.

Схиляємо голови перед мужністю I нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти i вижити, який піднявся на бій i перемiг у героїчнiй боротьбі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь i слава живим героям!

Під керівництвом міського голови Івана Кобилянського відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради.
Відповідно до порядку денного обговорено питання «Про стан епідемічної ситуації спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, організацію виконання протиепідемічних заходів та заходів періоду адаптивного карантину на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласні державній адміністрації».
Під час засідання головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради Олег Соколовський довів до відома присутніх інформацію про стан епідемічної ситуації в районі, спричиненої коронавірусною хворобою, та інформував про можливість послаблення протиепідемічних заходів на території району.
За результатами обговорення питань комісія прийняла відповідні рішення, а саме:

Детальніше:Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради

18 червня дільничні інспектори відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції в Україні. З нагоди свята, слова подяки за відданість службі, гідне виконання своїх обов’язків, ініціативу і наполегливість пролунали на адресу дільничних інспекторів Борщівщини від міського голови Івана Кобилянського.
Керівник об’єднаної територіальної громади побажав дільничним інспекторам міцного здоров’я, мирного неба в нашій країні, щоб кожен їх день був наповнений задоволенням від праці та повагою жителів дільниць.
Кращих представників сектору превенції патрульної поліції Борщівського відділення поліції Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області з нагоди свята відзначили грамотами Борщівської міської ради.