Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

В рамках підготовки кандидатів до місцевих виборів 2020 року (25 жовтня) формується группа (18-20 осіб) на 2-тижневий онлайновий навчальний курс "Я буду депутатом".

Початок занять з 15 липня.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

ОНЛАЙНОВОГО КУРСУ "Я БУДУ ДЕПУТАТОМ" (18 ГОД /0,6 ЄКТС)

Ця програма розрахована на кандидатів в депутати місцевих рад, які будуть формуватися на місцевих виборах у жовтні 2020 року за новим виборчим кодексом
і новим адміністративно-територіальним устроєм

 1. Установче заняття. Міфи щодо кандидатів та політтехнологів. Проблеми і завдання кандидата на виборчу кампанію. Визначення мотивації стати депутатом (індивідуальне тестування типу мотивації). (2 год.).
 2. Повноваження місцевих рад після завершення реформи децентралізації. Новий адміністративно-територіальний устрій і нове районування. Календарний план завершення децентралізації і відповідна зміна законодавства (1 год.)
 3. Нове виборче законодавство: зміни, правила, принципи, особливості. (1 год.)
 4. Виборчий округ: межі, списки виборців, виборчі дільниці. Прицілювання: аналітика попередніх виборів. SWOT- і PEST-аналіз. (2 год.)
 5. Виборча система для різних громад. Моделювання процесу висування: самостійне чи від партії. Єдиний виборчий список партії і окружні списки. Реєстрація і необхідний пакет документів. (2 год.)
 6. Математичні обрахунки голосів, необхідних для перемоги у виборчому окрузі. Прогноз-модель результатів голосування. Формування списку виборців (2 год.)
 7. Стратегічне планування виборчої кампанії. Виборча програма. Формування виборчого штабу. Календарний план заходів. Електронна система управління виборчим штабом. (2 год.)
 8. Бюджет виборчої кампанії. Виборчий фонд. Принципи формування виборчого фонду. (2 год.)
 9. Агітаційний етап кампанії: ключове повідомлення, зустрічі з виборцями, рекламна продукція, е-агітація, соціальні мережі. Технології CHANEL і MARY KEY. Таргетініг. (2 год.)
 10. "Чорні" і "брудні" виборчі технології та протидія їм. (1 год.)
 11. Захист результатів голосування на виборчих дільницях. Спостереження. Юридичне забезпечення. (1 год.)

Ця програма розроблена і буде впроваджена доктором наук з державного управління, доцентом Зелінським Сергієм Едуардовичем, який має досвід проведення виборчих кампаній більше 10 років. З кожної групи від 35 до 70% гарантовано отримають мандат депутата, якщо сикозастосують у своїй виборчій кампанії отримані знання, підходи, навички, технології, методики.

Якщо Ви бажаєте пройти навчання за цією навчальною програмою, можете зареєструватися на один з курсів за прийнятною для Вас датою за посиланням:

https://forms.gle/6pSmCmgdHUxoLmWG7

Навчання буде проводитись в групах по 15 осіб. Якщо реєстрація на певну дату закрита, це означає що група набрана, і Ви можете обрати іншу дату початку свого навчального курсу.

 

107893206 1169020953454315 5339591301824663423 o

08 липня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 21 член виконкому.
На початку роботи члени виконкому внесли доповнення до порядку денного, пізніше розпочали розгляд питань, які попередньо були оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради.
Усі питання порядку денного виконавчого комітету міської ради розглянуті та затверджені.
З рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Розпорядчі документи».

 

Відбулись робочі зустрічі, в рамках інформаційної кампанії «Громадський Бюджет Борщівської міської ОТГ 2020» . Жителі 6-ти населених пунктів нашої громади надали пропозиції щодо змін до Положення про Громадський Бюджет Борщівської міської ОТГ, які будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету та сесії міської ради, з метою залучення максимальної кількості жителів до згаданої ініціативи.

❗️❗️❗️Нагадуємо наступні зустрічі відбудуться завтра 7.07.2020:
с. Висічка - 09:00 год. в приміщенні будинку культури;
м.Борщів - 10:30 год. на території спортивного майданчика Борщівської НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія ім.Р.Андріяшика»

8 липня 2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету (спортивний майданчик Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 гім. ім. Р. Андріяшика)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

1. Про схвалення проєкту Програми з підвищення ефективності управління активами Борщівської міської об’єднаної територіальної громади на
2020-2022 роки
2. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 02 липня 2019 року «Про затвердження Положення про громадський бюджет Борщівської міської об’єднаної територіальної громади»
3. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про збільшення статутного капіталу та затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Борщівська житлово-експлуатаційна дільниця №1»
4. Про затвердження проєктно-кошторисних документацій на об’єктах будівництва
5. Про схвалення проекту рішень міської ради “Про затвердження Положення про уповноважену особу з публічних закупівель Борщівської міської ради” у новій редакції
6. Про схвалення проєкту рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 10.06.2020 № 2149 "Провстановлення місцевих податків та зборів "
7. Про видалення зелених насаджень по вул. І.Франка в м. Борщеві
8. Про видалення зелених насаджень по вул. Шухевича
9. Про видалення зелених насаджень по вул. Шевченка
10. Про встановлення дорожніх знаків на вул. Шевченка м. Борщева
11. Про надання дозволу Чернятинській Н.С. на підключення газопостачання та водопостачання до житлового будинку
12. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Данишенку О.Я.на здійснення виносної торгівлі
13. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Осадчуку М.С. на здійснення виносної торгівлі
14. Про надання згоди на очищення водного об’єкта
15. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Голюка О.Б.
16. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Саковського Р.В.
17. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Царука В.Р.
18. Про погодження режиму роботи магазину квітів по вул. Грушевського, 2А в м. Борщеві
19. Про погодження режиму роботи магазину продпромтоварів Куриляк Т.Я. по вул. С.Бандери в м. Борщеві
20. Про зарахування в заклад дошкільної освіти
21. Про схвалення проєкту рішення міської ради "Про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників Борщівської міської ради»
22. Про затвердження Положення про службове посвідчення виконавчого комітету та виконавчих органів Борщівської міської ради, опис службового посвідчення та затвердження форми журналу реєстрації таких посвідчень
23. Про схвалення проектів Положень про виконавчі органи та структурні підрозділи виконавчого комітету Борщівської міської ради
24. Про схвалення проекту Програми навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій об’єднаної територіальної громади, членів викон
25. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2020 року

 

Завантажити проекти рішень

 

Якщо у Вас є пропозиції щодо змін до Положення про Громадський Бюджет Борщівської міської ОТГ, приходьте на зустріч та візьміть участь в обговореннях