Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

unnamed

         Хочемо поділитись з жителями нашої громади приємною новиною: за результатами конкурсу, рішенням Комітету з відбору мікропроектних пропозицій при Мінсоцполітики було затверджено 10 найвище оцінених мікропроектних пропозицій об’єднаних територіальних громад, які фінансуватимуться за рахунок коштів гранту JSDF TF0A 8367 в загальній сумі 140 тис. доларів США, в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді». До переліку згаданих громад увійшла наша Борщівська міська ОТГ.

         Угодою про грант № ТF0А8367 від 27.09.2018 року, Японський фонд соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку надав Урядові України грант на впровадження проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

         Відповідно до мікропроектної заявки, в нашій громаді буде створена комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», до складу якої увійдуть три відділи, а саме:  відділ соціальної допомоги вдома, відділ соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах і відділення соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді (в лівому крилі ДНЗ «Дзвіночок» м. Борщева). Кошти будуть використані на ремонт приміщення, створення відповідних умов (закупівля реабілітаційного обладнання) та на надання якісних послуг у відділенні соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді, яке розміщуватиметься в лівому крилі ДНЗ «Дзвіночок» у м. Борщеві.

         Для реалізації проекту 21 липня 2020 року міським головою Іваном Кобилянським буде підписано угоду між Борщівською міською радою та державною організацією "Український Фонд Соціальних Інвестицій".

 

IMG 20200717 171430

У міському сквері по вул. Шевченка розпочалися роботи із встановлення конструкцій майбутнього скейт-парку для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ та самокати.
Цей проєкт реалізовується у рамках співпраці міської ради з Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), яка виділила частку фінансування у сумі понад 284,2 тис. грн. та власного внеску громади у розмірі 71,4 тис.грн.

 

 

 

 

 

 

 

17 липня 2020 року відбулось засідання установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Борщівській міській раді. На порядок денний було винесено питання щодо обрання голови, заступника голови та секретаря Молодіжної ради. Участь у рейтинговому голосуванні взяло 22 кандидати.
Головою Молодіжної ради обрано Кобилянську Оксану Дмитрівну, яка отримала найбільшу кількість голосів шляхом рейтингового голосування, заступником голови - Ониськів Інну Богданівну та секретарем - Буртняк Наталію Ярославівну. В загальному до складу молодіжної ради увійшло 28 молодих та активних жителів нашої громади.
Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів, це кузня кадрів для органів місцевого самоврядування, це дорадчий орган, котрий створений з метою визначення проблем та їх вирішення у молодіжному середовищі громади. Саме майбутні представники Молодіжної ради, зможуть брати активну участь у житті громади, пропонувати шляхи можливого вирішення проблемних питань, пропонувати пропозиції для розвитку молодого покоління громади.
Віримо, що у Вас все вийде.

110305809 1176235012732909 897954037305072284 n

Відповідно до розпорядження міського голови від 02.06.2020 №156 «Про створення робочої групи щодо контролю за забезпеченням виконання протиепідемічних заходів на період карантину на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади» 16 липня 2020 року заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрієм Чоканом, начальником відділу освіти міської ради Галиною Кашубою, начальником Борщівського районного відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Оксаною Шетелинець здійснено обстеження закладів дошкільної освіти Борщівської ОТГ щодо належного виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 №25.
Усі заклади дошкільної освіти Борщівської ОТГ забезпечені засобами індивідуального захисту, особистої гігієни, дезінфікуючими розчинами, закупленими за кошти місцевого бюджету. Проведено комплекс робіт щодо належного функціонування приміщень та споруд, передбачено місця для обробки рук та розміщено інформаційні матеріали про необхідність дотримання правил особистої гігієни, санітарно-протиепідемічних заходів, з метою попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.
З працівниками закладів дошкільної освіти проведено інструктажі щодо особливостей роботи закладу впродовж карантину, обмежувальних і протиепідемічних заходів та порядку дії у випадку виявлення ознак респіраторних захворювань у вихованців, відпрацьовано порядок прийому дітей перед входом до закладів, розроблено графік прийому дітей до кожної групи з метою мінімізації контактів між вихователями та дітьми різних груп.
Дошкільні заклади у своїй діяльності ще не мали такої практики, тому до прийому дітей приготувалися на належному рівні та з радістю чекають на своїх вихованців.
Борщівські заклади дошкільної освіти розпочнуть свою діяльність 20 липня 2020 року. Щиро запрошуємо!

 

 

Незважаючи на продовження карантинних обмежень на території нашої громади, міська рада продовжує виконувати усі передбачені на поточний рік роботи пов’язані з життєдіяльністю населених пунктів та якісним наданням усіх передбачених послуг, відповідно до повноважень.

Аналізуючи діяльність ради за два квартали поточного року, можна впевнено стверджувати, що наша громада розвивається та за звітний період нам вдалось зробити багато.

Детальніше:Короткий звіт про діяльність