Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Під головуванням міського голови Ігоря Чопика відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 29 членів виконкому.

Під час обговорення питання «Про затвердження  порядку денного» внесено пропозицію додатково включити до розгляду питання «Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунальним підприємством «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради».

Членами виконавчого комітету прийнято рішення «Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік», «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пункті територіальної громади міста Борщева», «Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до Борщівської міської ради за 2020 рік».

Загалом членами виконкому схвалено дві програми в галузі медицини та ряд питань щодо затвердження нових положень про структурні підрозділи міської ради, описів печаток та штампів міської ради, переліку оплачуваних громадських робіт на 2021 рік, плану основних заходів цивільного захисту територіальної громади міста Борщева на 2021 рік, звільнення батьків від плати за харчування у закладах загальної середньої освіти та ДНЗ, присвоєння ряд поштових адрес.

Усі питання порядку денного членами виконкому підтримані, по яких прийняті позитивні рішення.

Виконком заставка
 

20 січня 2021 року о 09 год. 30 хв.  відбудеться засідання виконавчого комітету (зал засідань м. Борщів, вул. Шевченка, 20А)

Детальніше:Відбудеться засідання виконавчого комітету

З 01.01.2021 функціонуватимуть нові рахунки для сплати Єдиного соціального внеску (далі ЄСВ) які відкриті на ім’я Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Для отримання нових реквізитів рахунків Вам слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Всі кошти ЄСВ сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки зараховуватимуться як нез’ясовані надходження та повертатимуться платникам коштів.

Сесія заставка

20 січня 2021 року о 11.00 год. у залі для засідань по вул. Шевченка, 20 в м.Борщеві відбудеться п’ята позачергова сесія Борщівської міської ради восьмого скликання.
 

 

Борщівська міська рада прийняла рішення від 24 грудня 2020 року №65 «Про припинення Борщівської станції юних техніків шляхом ліквідації».
В зв’язку з цим призначена ліквідаційна комісія Борщівської станції юних техніків:
Голова комісії Григоришин Неля Іванівна
Заступник голови комісії Мазурок Мар'яна Петрівна
Член комісії Дуда Алла Михайлівна
Місцезнаходження ліквідаційної комісії : 48702, м. Борщів, вул. Я. Кондри, буд. 12-А.

Заявлення своїх вимог кредиторами приймаються протягом двох місяців з моменту оприлюднення на офіційному веб сайті центрального органу виконавчої влади, що здійснює державні повноваження в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, повідомлення про припинення Установи шляхом ліквідації.