Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

27 червня 2019 року в приміщенні Стрілковецького навчально-виховного комплексу "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ" проведено зустріч із активною громадськістю сіл Стрілківці, Пищатинці, Висічка та Королівка для обговорення Стратегії сталого розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2019-2025 роки. В ході зустрічі завідувач сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради Марія Стецько інформувала присутніх про те, що робочою групою міської ради, яка затверджена розпорядженням міського голови від 27 лютого 2019 року № 35 спільно із програмою DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) розроблено проект документу Стратегії сталого розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2019-2025 роки, який винесений на обговорення громадськості для внесення пропозицій та доповнень до нього. В ході зустрічі обговорено даний документ, спільно визначено пріорітетні напрямки покращення соціально-економічної ситуації кожного з населених пунктів.

21 червня 2019 року в приміщенні будинку культури с. Мушкатівка проведено зустріч із активною громадськістю с. Мушкатівка та с. Слобідка-Мушкатівська, для обговорення Стратегії сталого розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2019-2025 роки. В ході зустрічі завідувач сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради Марія Стецько повідомила присутніх про те, що робочою групою міської ради, яка затверджена розпорядженням міського голови від 27 лютого 2019 року № 35 «Про затвердження нового складу робочої групи з розроблення стратегії розвитку Борщівської ОТГ» спільно із програмою DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) розроблено проект документу Стратегії сталого розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2019-2025 роки, який винесений на обговорення громадськості для внесення пропозицій та доповнень до нього . В ході зустрічі було обговорено даний документ спільно із жителями с.Мушкатівка та с.Слобідка-Мушкатівська визначено основні напрямки розвитку для покращення життя та соціально-економічної ситуації населених пунктів та напрямки в яких слід рухатися.

Борщівська міська рада проводить громадське слухання містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території кварталу індивідуальної житлової забудови по вул. Крушельницької в м. Борщеві Тернопільської області.

Замовник – Борщівська міська рада.

Виконавець – Архітектурно-проектне бюро «АРКО» СПД ФО Огоньок В.О.

Підстава розроблення – рішення Борщівської міської ради від 21 грудня 2017 року № 594.

Місце ознайомлення – м. Борщів, вул. Грушевського, 3 (приміщення будинку дитячої творчості – відділ архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради).

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9.00 до 16.00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу Калуцький Василь Дмитрович, тел. 0672794880.

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Борщівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 17 вересня 2018 року 10.00 в м. Борщеві на вул. Грушевського, 2, приміщення міської ради.

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету                                І.М. Мороз

Стратегія сталого розвитку
БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Тернопільської області

на 2019-2025 роки

 

завантажити

 

 

 

 

 

 

Борщівська міська рада проводить громадське слухання містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території для розміщення та будівництва автомагазину та пункту технічного обслуговування по вулиці Промислова в місті Борщеві Тернопільської області.

Замовник – Борщівська міська рада.

Виконавець – архітектурно-проектне бюро «Арко» СПД ФО Огоньок В.О.

Підстава розроблення – рішення Борщівської міської ради від 20.11.2017 року № 523.

Місце ознайомлення – м. Борщів, вул. Грушевського 3 (приміщення будинок дитячої творчості – відділ архітектури, містобудування, благоустрою та інвестиційної діяльності).

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 9.00 до 16.00

Відповідальна особа – головний спеціаліст – Войтухів Віталій Петрович

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч.6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції(зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Борщівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 6 березня 2018 року о 10.00 в м. Борщеві, вул. Грушевського,2 , приміщення міської ради.