Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Слухання2

         Завтра, 26 березня 2021 року в малому залі міського Будинку культури (вул. Грушевського, 3) відбудуться громадські слухання містобудівної документації «Схема планування території Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області». Під час слухань представники «УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО - ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА», які є розробниками згаданої містобудівної документації, представлять учасникам свої напрацювання.

         Повідомляємо, що згадана містобудівна документація розроблена за співпраці з Програмою «DOBRE», в рамках проєкту АА-К-0331_СІК-Е-0169 - «Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ – комплексне просторове планування». Загальна вартість проєкту - 821085,0 грн., з них кошти Програми «DOBRE» - 735085,0 грн., співфінансування з міського бюджету 86000,0 грн.

Проєкт Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади. Завданнями Схеми планування території громади є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; формування системи громадського обслуговування населення; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.