Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Враховуючи погіршення погодних умов минулого тижня Борщівська міська рада з 12 лютого розпочала посилену роботу щодо розчищення автомобільних доріг та вулиць на території міста Борщева і підпорядкованих старостинських округів.
Під час погіршення погодних умов, сильного снігопаду, який утворив снігові замети та спричинив серйозні незручності для людей, техніка та працівники комунальних служб Борщівської міської ради працювали злагоджено та ефективно. Крім того, нашій громаді прийшли на допомогу, по розчищенні доріг від снігу, підприємства та фермерські господарства, які впродовж багатьох років орендують земельні ділянки та ведуть господарську діяльність на територіях міста Борщева та 11 – ох старостинських округів громади.
Завдяки спільним діям комунальних служб, підприємств та організацій станом на 16 лютого були розчищені не тільки вулиці міста та сіл, а й під’їзди до населених пунктів громади (центральні автошляхи), під'їзні шляхи до соціальних об’єктів: шкіл, ФАПів, дитячих садків, відділень поштового зв’язку.
Висловлюємо подяку за злагоджену та ефективну роботу структурному підрозділу Борщівський РЕМ ВАТ Тернопільобленерго, працівники якого, незважаючи на відсутність транспортного сполучення, забезпечили відновлення електропостачання (ремонт електромереж) у селах громади.
Крім того, міська рада висловлює щиру подяку усім службам, установам та організаціям, які доклали зусилля у боротьбі з негодою, а громадянам за розуміння і підтримку. на автошляхах спільно з технікою комунальних підприємств міської ради працювали: Борщів - ТОВ «Кнауф Гіпс Скала» Балафін І.Є. Ланівці - СФГ «Козаччина» Бідулько О.Я.; Озеряни - ФГ «Червона калина» ФедухаВ.В.; Констанція - ФГ «Застава»Нічлавська» Тхорик І.А.; ФОП Дунець А.Є.; Кіляр Володимир; Жилинці - ТОВ «Нове відродження» Матієшин А.П.; Бабинці - ТОВ «Агрополіс»; Шупарка - ПП «Форватор»; Глибочок - ТОВ «Агрополіс»; Сков’ятин - ТОВ « Кнауф Гіпс Скала» Балафін І.Є.; Сапогів - ПП «Вектор ВВ» Вороний В.Я.; ТзОВ «Перейми»; ТОВ «Кернел»; Чайка В., Гнатюк В., Яковишин Д.; Королівка - ПП Яворський І.Я.; Вовківці - ТОВ «Перейми»; Гаврилюк С.С.; Кривче - ТОВ «Перейми»; Цигани - СФГ Федин Д.Б.; Мушкатівка - СФГ «Україна» Сидорак І. Поважний В.
Оскільки, за даними Гідрометцентру України і надалі спостерігатиметься погіршення погодних умов, вкотре звертаємось до жителів Борщівської громади без нагальної потреби не виїжджати з дому.
Боротьба зі сніговими заметами триває…