Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Від усього серця радий вітати Вас з Новим Роком та величним, світлим і радісним святом - Різдвом Христовим!
Ось і відходить у минуле ще один рік сповнений сподівань і надій, здобутків і втрат, радості і тривог, складних випробувань і прийнятих важливих рішень. Новий 2021 рік відкриває нову сторінку у спільній діяльності влади та громади на користь кожного мешканця. Щиро вдячний вам за підтримку,розуміння і спільну співпрацю. Впевнений, що наші зусилля принесуть процвітання та нові здобутки громаді для покращення добробуту життя її мешканців.
Висловлюю найщиріші слова подяки духовенству, освітянам, медикам, підприємцям, соціальним працівникам, працівникам галузі культури, мистецтва і спорту, комунальних служб, депутатам, членам виконавчого комітету, апарату міської ради, громадським діячам, активній молоді та кожному мешканцю – всім, хто сумлінно працює на благо нашого міста і всієї громади. Безмежна вдячність українським воїнам, які захищаючи незалежність, свободу і цілісність нашої країни, запалюватимуть Різдвяну свічку не в колі рідних і друзів, а на передовій, в холодних окопах.
Бажаю усім вам, щоб осяйна різдвяна зоря об’єднала усіх чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, хай у Ваших серцях завжди палає вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.
Нехай новорічні та різдвяні свята принесуть вам мир, спокій, злагоду, життєву силу і надхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та впевненість у світлому майбутньому.
 
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
 
З повагою - Борщівський міський голова Ігор Чопик