Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

29 вересня 2020 року представниками Академії Жіночого Лідерства проведена Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з Тернопільської області. Жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!
Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».
Що таке Академія Жіночого Лідерства?
Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом 1 місяця, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і найголовніше - професійні знайомства та саморозвиток!
Які знання дає Академія?
- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах
- як впливати на прийняття рішень у громаді
- як керувати громадою
- як стати депутаткою
- як написати проект та отримати на нього кошти
- як вести ефективну комунікацію
Заявку на участь ви можете заповнити до 12 жовтня за посиланням на сайті Українського Жіночого Фонду https://www.uwf.org.ua/dobre
З будь яких питань будь ласка звертайтеся до координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.