Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Центральна виборча комісія 24 липня 2020 року затвердила постанову № 145 “Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії ".
Відповідно до постанови внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти, інші виборці, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації, а також виборці, які не мають зареєстрованого місця проживання, отримали можливість брати участь у голосуванні на місцевих виборах. Такі виборці можуть змінити виборчу адресу відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців" без підтверджуючих документів.
Таку заяву можна подати як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. У заяві вказується адреса житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою. Заява в електронній формі подається із застосуванням кваліфікованого електронного підпису виборця. До кожної заяви надається копія документа, що підтверджує особу виборця.
УВАГА!!! Заява щодо зміни виборчої адреси та заява щодо визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання може бути подана у будь-який час, але не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу, точніше з 01 липня по 10 вересня 2020 року включно. Окрім того, виборець може звернутися до органу ведення Держаного реєстру виборців з новою заявою не раніше ніж через 1 рік після дати внесення до Держаного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.
Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Борщівського району можуть за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20А (при собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі внесення певних змін – ще й документи, що підтверджують ці зміни), або за посиланням мережі Інтернет www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця».