Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

В рамках підготовки кандидатів до місцевих виборів 2020 року (25 жовтня) формується группа (18-20 осіб) на 2-тижневий онлайновий навчальний курс "Я буду депутатом".

Початок занять з 15 липня.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

ОНЛАЙНОВОГО КУРСУ "Я БУДУ ДЕПУТАТОМ" (18 ГОД /0,6 ЄКТС)

Ця програма розрахована на кандидатів в депутати місцевих рад, які будуть формуватися на місцевих виборах у жовтні 2020 року за новим виборчим кодексом
і новим адміністративно-територіальним устроєм

 1. Установче заняття. Міфи щодо кандидатів та політтехнологів. Проблеми і завдання кандидата на виборчу кампанію. Визначення мотивації стати депутатом (індивідуальне тестування типу мотивації). (2 год.).
 2. Повноваження місцевих рад після завершення реформи децентралізації. Новий адміністративно-територіальний устрій і нове районування. Календарний план завершення децентралізації і відповідна зміна законодавства (1 год.)
 3. Нове виборче законодавство: зміни, правила, принципи, особливості. (1 год.)
 4. Виборчий округ: межі, списки виборців, виборчі дільниці. Прицілювання: аналітика попередніх виборів. SWOT- і PEST-аналіз. (2 год.)
 5. Виборча система для різних громад. Моделювання процесу висування: самостійне чи від партії. Єдиний виборчий список партії і окружні списки. Реєстрація і необхідний пакет документів. (2 год.)
 6. Математичні обрахунки голосів, необхідних для перемоги у виборчому окрузі. Прогноз-модель результатів голосування. Формування списку виборців (2 год.)
 7. Стратегічне планування виборчої кампанії. Виборча програма. Формування виборчого штабу. Календарний план заходів. Електронна система управління виборчим штабом. (2 год.)
 8. Бюджет виборчої кампанії. Виборчий фонд. Принципи формування виборчого фонду. (2 год.)
 9. Агітаційний етап кампанії: ключове повідомлення, зустрічі з виборцями, рекламна продукція, е-агітація, соціальні мережі. Технології CHANEL і MARY KEY. Таргетініг. (2 год.)
 10. "Чорні" і "брудні" виборчі технології та протидія їм. (1 год.)
 11. Захист результатів голосування на виборчих дільницях. Спостереження. Юридичне забезпечення. (1 год.)

Ця програма розроблена і буде впроваджена доктором наук з державного управління, доцентом Зелінським Сергієм Едуардовичем, який має досвід проведення виборчих кампаній більше 10 років. З кожної групи від 35 до 70% гарантовано отримають мандат депутата, якщо сикозастосують у своїй виборчій кампанії отримані знання, підходи, навички, технології, методики.

Якщо Ви бажаєте пройти навчання за цією навчальною програмою, можете зареєструватися на один з курсів за прийнятною для Вас датою за посиланням:

https://forms.gle/6pSmCmgdHUxoLmWG7

Навчання буде проводитись в групах по 15 осіб. Якщо реєстрація на певну дату закрита, це означає що група набрана, і Ви можете обрати іншу дату початку свого навчального курсу.