Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Міський голова Іван Кобилянський, голова районної державної адміністрації Юрій Гуцул, заступник голови районної ради Андрій Русенко взяли участь в урочистому відкритті навчально-тренувальної вежі для рятувальників Борщівського району.
Особовий склад під керівництвом начальника Борщівського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області Тараса Рогоза також привітав заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Гавура, який відмітив ініціативність рятувальної команди Борщівщини та від імені керівника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея нагородив кращих працівників служби грамотами.
Також до особового складу звернувся й міський голова, який в першу чергу подякував рятувальникам за злагоджену роботу та допомогу мешканцям громади у часи, коли існує небезпека для життя чи їх здоров’я.
В програмі відкриття рятувальники здійснили підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та саморятування із вікна 4-го поверху. Від сьогодні пожежна команда зможе займатися тренуванням та вдосконаленням своїх професійних навичок за допомогою встановленої тренувальної вежі.
Після урочистостей гостям продемонстрували територію та матеріально-технічне забезпечення підрозділу.

Відеосюжет про  підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та саморятування із вікна 4-го поверху дивитись за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=328440988152537