Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Міський голова Іван Кобилянський, голова районної державної адміністрації Юрій Гуцул, заступник голови районної ради Андрій Русенко взяли участь в урочистому відкритті навчально-тренувальної вежі для рятувальників Борщівського району.
Особовий склад під керівництвом начальника Борщівського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області Тараса Рогоза також привітав заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Гавура, який відмітив ініціативність рятувальної команди Борщівщини та від імені керівника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея нагородив кращих працівників служби грамотами.
Також до особового складу звернувся й міський голова, який в першу чергу подякував рятувальникам за злагоджену роботу та допомогу мешканцям громади у часи, коли існує небезпека для життя чи їх здоров’я.
В програмі відкриття рятувальники здійснили підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та саморятування із вікна 4-го поверху. Від сьогодні пожежна команда зможе займатися тренуванням та вдосконаленням своїх професійних навичок за допомогою встановленої тренувальної вежі.
Після урочистостей гостям продемонстрували територію та матеріально-технічне забезпечення підрозділу.

Відеосюжет про  підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та саморятування із вікна 4-го поверху дивитись за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=328440988152537