Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Дорога наша молодь, хочемо повідомити, що ми продовжили набір до «Молодіжної ради при Борщівській міській раді», з метою задоволення потреб молодих жителів громади, котрі на даному етапі готові долучитись до діяльності організації, та прагнуть змін в громаді.

Чекаємо усіх бажаючих молодих та активних осіб (від 14 до 35 років), які проживають, працюють та навчаються в громаді.

Для Молодіжної ради та комфортного перебування її представників ми створюємо «Медіа-центр Борщівської ОТГ», який розміщуватиметься в приміщенні другого корпусу Борщівської ЗОШ № 1. Ви зможете зустрічатись в приміщенні медіа-центру, напрацьовувати нові цікаві проекти, генерувати ідеї розвитку інфраструктури, дозвілля, спілкуватись в прямому ефірі з представниками ради та її керівництвом, запрошеними гостями та поширювати свої напрацювання в соціальних мережах організації. Медіа-центр має стати новими ЗМІ для громади, де громадськість та молодь зможуть створити свій якісний та цікавий інформаційний продукт, покликаний активізувати молодь, громадськість та підвищити їхню самоорганізацію.

         Щоб стати кандидатом у Молодіжну раду потрібно:

  1. Написати заяву на вступ до Молодіжної ради (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  3. Надати копію паспорта громадянина України.
  4. Якщо Ви є представником інституту громадянського суспільства (ГО, учнівське чи студентське самоврядування) необхідно подати протокол про делегування, якщо не є - подати підписний лист з підписами 10 осіб, що Вас делегують (за посиланням).

         За грантові кошти (119 304 гривень), отримані завдяки проекту «Місцеві ініціативи для розвитку громад, 2020», за співпраці з Програмою  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE),  спільно із партнером Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», нами здійснюється обладнання приміщення офісними меблями та сучасною офісною технікою: фотокамерою з мікрофоном, ноутбуком, цифровим диктофоном, проектором з екраном, принтером кольоровим, фліпчартом, активною звуковою колонкою з двома мікрофонами, конструкцією для банера, біндером, джерелом безперебійного живлення.

         Чекаємо на Вас за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 2, приміщення міської ради, контактна особа – Андрій Чокан (тел. 0678387158), заступник міського голови, голова ініціативної групи.

         Заявки приймаються до 07 липня 2020 року.