Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Дорога наша молодь, хочемо повідомити, що ми продовжили набір до «Молодіжної ради при Борщівській міській раді», з метою задоволення потреб молодих жителів громади, котрі на даному етапі готові долучитись до діяльності організації, та прагнуть змін в громаді.

Чекаємо усіх бажаючих молодих та активних осіб (від 14 до 35 років), які проживають, працюють та навчаються в громаді.

Для Молодіжної ради та комфортного перебування її представників ми створюємо «Медіа-центр Борщівської ОТГ», який розміщуватиметься в приміщенні другого корпусу Борщівської ЗОШ № 1. Ви зможете зустрічатись в приміщенні медіа-центру, напрацьовувати нові цікаві проекти, генерувати ідеї розвитку інфраструктури, дозвілля, спілкуватись в прямому ефірі з представниками ради та її керівництвом, запрошеними гостями та поширювати свої напрацювання в соціальних мережах організації. Медіа-центр має стати новими ЗМІ для громади, де громадськість та молодь зможуть створити свій якісний та цікавий інформаційний продукт, покликаний активізувати молодь, громадськість та підвищити їхню самоорганізацію.

         Щоб стати кандидатом у Молодіжну раду потрібно:

  1. Написати заяву на вступ до Молодіжної ради (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  3. Надати копію паспорта громадянина України.
  4. Якщо Ви є представником інституту громадянського суспільства (ГО, учнівське чи студентське самоврядування) необхідно подати протокол про делегування, якщо не є - подати підписний лист з підписами 10 осіб, що Вас делегують (за посиланням).

         За грантові кошти (119 304 гривень), отримані завдяки проекту «Місцеві ініціативи для розвитку громад, 2020», за співпраці з Програмою  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE),  спільно із партнером Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», нами здійснюється обладнання приміщення офісними меблями та сучасною офісною технікою: фотокамерою з мікрофоном, ноутбуком, цифровим диктофоном, проектором з екраном, принтером кольоровим, фліпчартом, активною звуковою колонкою з двома мікрофонами, конструкцією для банера, біндером, джерелом безперебійного живлення.

         Чекаємо на Вас за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 2, приміщення міської ради, контактна особа – Андрій Чокан (тел. 0678387158), заступник міського голови, голова ініціативної групи.

         Заявки приймаються до 07 липня 2020 року.