Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

96369845 1124899657866445 1076160818300583936 n

Працівники Борщівської об’єднаної територіальної громади за участю представників Програми DOBRE та ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» взяли участь у відеоконференції з питань реалізації проєкту «Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ – Комплексне просторове планування».
Генеральний план території, а також оновлення містобудівної документації, це основоположні та фундаментальні документи, які визначатимуть розвиток громади у найближчій перспективі. Реформа місцевого самоврядування створила передумову для формування сталого соціально-економічного розвитку, а просторове планування є одним із ефективних механізмів його забезпечення. Розроблена містобудівна та землевпорядна документації регулюватимуть планування, забудови, розвитку промисловості та іншого використання території ОТГ. Послідовна діяльність у цьому напрямі може стати поштовхом для розвитку громади.
У Борщівській міській раді спеціалістами та партнерами Програми DOBRE вже проведено ряд навчальних тренінгів. Крім того, обговорено етапи розробки містобудівної документації, з урахуванням змін до законодавства та зібрано ряд інформаційних даних для формування документації просторового планування території.
Окрему увагу спеціалісти Програми DOBRE та ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» приділили обговоренню проблемних питань, які виникли під час підготовки документацій у представників робочої групи.