Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Інформуємо, що 24.03.2020 року міським головою Іваном Кобилянським, секретарем міської ради Володимиром Чугаєвським та першим заступником міського голови Богданом Прокопишиним проведено робочу зустріч із представниками медичної галузі нашого району.
Так, головний лікар Борщівської лікарні Віталій Гладкий надав інформацію про закупівлю засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих препаратів та обладнання для потреб медичних працівників ( за кошти, направлені з міського та районного бюджетів).За словами керівника, в установі наявний резерв медичних препаратів на суму 50 000 грн. Водночас повідомив, що, незважаючи на наявність коштів, є проблема з придбанням та доставкою необхідних засобів, препаратів і обладнання для боротьби з коронавірусом. Зазначив, що медиками відпрацьований алгоритм дій у разі виявлення особи з підозрою на коронавірусну інфекцію: транспортування до медичного закладу, проведення тестування (наявні тести на визначення грипу штампу А та В) та, у разі потреби, лікування.
Також оглянено інфекційний відділ районної лікарні. Обговорено першочергові роботи,які проводяться та планують проводитися у відділенні щодо створення належних умов для боротьби з інфекційними хворобами.
Віталій Гладкий повідомив, що є домовленості з підрядною організацією щодо облаштування сучасної кисневої станції з розгалуженою системою киснепроводів для подачі кисню в приміщення інфекційного та дитячого відділень лікарні. Кошти на ці потреби наявні.
Під час зустрічі з завідувачем відділення Борщівської підстанції екстреної швидкої медичної допомоги Людмилою Андрушків з'ясовано, що працівники в недостатній кількості забезпечені засобами індивідуального захисту. Немає змоги здійснювати дезінфекцію спеціального медичного транспорту. Стосовно даного питання міською радою ініційовано звернення до головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги області Михайла Джуса з метою його подальшого вирішення.

Шановні жителі ОТГ!
Повідомляємо,що,враховуючи надзвичайну ситуацію,яка склалася в Україні у зв'язку з поширенням COVID-19,непростими економічними умовами,нами вживаються усі заходи щодо зменшення та оптимізації витрат як міської ради,так і установ, що знаходяться у сфері нашого підпорядкування. Міська рада проводить аналіз фінансових можливостей громади з метою перенаправлення запланованих коштів на вирішення проблем як і медичної галузі,так і першочергових потреб жителів громади.
Закликаємо усіх небайдужих підтримати ініціативу міської ради та долучатися до благодійного збору коштів для наших медичних працівників.
1. КНП «Борщівська районна лікарня» Борщівської районної ради Тернопільської області
Установа банку: ПриватБанк
МФО: 338783 КОД: 02000493
IBAN: UA153387830000026009055139634
Директор: Гладкий В.М.
2. КНП «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ»
5168757318995265 – Андрушків Людмила Петрівна
3. КНП "ЦПМСД" БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Установа банку: ПриватБанк
МФО: 338783
КОД: 38232032
IBAN: UA333387830000026000055115754
Керівник: Комар В.С.