Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

В рамках навчання «Молодіжний працівник ОТГ» 16 грудня відбулась зустріч представників програми DOBRE та активної молоді Борщівської громади. Під час зустрічі обговорено результати проведеного опитування молоді в Борщівській ОТГ та пріоритетні напрямки розвитку молодіжної політики. Зокрема, мова йшла про головні проблеми, які стоять на шляху для розвитку молоді. Як показало соціальне опитування, це відсутність координуючого органу, який би зміг представляти інтереси молоді, а також належним чином організовувати молодіжні заходи, відсутність робочих місць та гідної оплати праці, обмаль закладів, де б молодь могла змогу проводити вільний час. Варто підкреслити і те, що молоді цікавий активний відпочинок, тому для них в пріоритеті є створення парку відпочинку, будівництво розважально-відпочинкового комплексу та басейну.
Проаналізувавши існуючі проблеми, спільно з молоддю розробили план дій для покращення активності молоді, визначились з персональним планом роботи для кожного учасника навчання.
Висловлюємо сподівання, що такий діалог дасть змогу напрацювати проекти, які дадуть змогу розвивати молодіжну політику у нашій громаді.