Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 23 члени виконкому міської ради.

На початку засідання присутніми обговорено питання порядку денного та внесено пропозицію щодо виключення одного питання з розгляду оскільки, в ході вивчення проєкту рішення виникло ряд зауважень, які необхідно доопрацювати розробникам проєкту. Під час голосування дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів для затвердження тому, прийнято рішення затвердити розгляд усіх питань, які попередньо були висвітлені офіційний Веб сторінці міської ради.

Варто зазначити, що членами виконкому схвалені проєкти рішень, які стосуються організації відбування порушниками (засудженими) стягнень (покарань) у виді громадських і суспільно корисних робіт на території Борщівської міської об'єднаної територіальної громади та переліку оплачуваних громадських робіт на 2020 рік. Крім того, схвалено проєкт рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у Борщівській міській раді на 2020 рік».

На черговий бюджетний рік членами виконкому погоджено штатні розписи комунальних підприємств міської ради та схвалено рішення щодо оплати праці Борщівського міського голови та працівників Борщівської міської ради у 2020 році. Схвалено проєкт рішення «Про затвердження структури виконавчих органів Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Розглянуто ряд бюджетних питань, а саме щодо
внесення змін до міського бюджету на 2019 рік
та схвалення проєкту міського бюджету на 2020 рік.

Підтримано рішення про здійснення виносної торгівлі ФОП, розміщення рекламних засобів (штендера та білборда), присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню гаражу по вул. С.Бандери та погоджено продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди.
Прийнято рішення про укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева з ПАРТНЕР ОВЕРСІЗ.

Відповідно до чинного законодавства схвалено рішення щодо взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування жителя с. Королівка.

На підставі розглянутих заяв громадян та клопотань керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти звільнено від плати за харчування окремих здобувачів освіти та від батьківської плати окремих громадян об’єднаної територіальної громади.

Оскільки ряд зауважень члени виконавчого комітету висловили стосовно проєктів рішень з питань «Про схвалення проєкт Програми розвитку малої авіації в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік» та «Про визнання такими, що втратили чинність рішень виконавчого комітету Борщівської міської ради щодо надання дозволу Гудзю І.В. на розміщення рекламних засобів у вигляді трьох двосторонніх білбордів по вул. Нічлава, вул. Промислова, вул. Шевченка та одного білборду по вул. С. Бандери в м. Борщеві» рішення з вищезазначених питань не прийняті.