Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися надалі від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання — це запорука успіху.
Дуже приємно, що жителі Борщівської громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен — кожен мешканець громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогу нашим бійцям.
Титанічну роботу проводять громадські організації, які здійснюють підтримку військовослужбовців, наших краян. Вони здійснюють адресну допомогу бійцям, які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО, а також військовим, що проходять навчальну підготовку. Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.
Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати!
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!


З повагою міський голова Іван Кобилянський