Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відбулась 38 сесія міської ради, у роботі якої взяло участь  20 депутатів міської ради, міський голова Іван Кобилянський та керівники комунальних підприємств і виконавчих органів міської ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти міської ради Галини Кашуби щодо створення опорного закладу на базі однієї із шкіл міста Борщева. У своїй доповіді Галина Кашуба інформувала про критерії створення закладу та проведення аналізу рівня матеріально-технічного забезпечення шкіл Борщева. За результатом обговорення керівник відділу освіти внесена пропозицію вирішити питання про створення опорного закладу у місті після завершення процесу децентралізації, оскільки саме тоді буде можливо в комплексі визначити структуру освітніх закладів громади.

Взявши до уваги зміни та доповнення до порядку денного, депутати розпочали розгляд наступних питань сесії міської ради.

Усього під час засідання сесії міської ради розглянуто 184 питання, за результатом голосування прийнято 182 рішення, 1питання - зняте з порядку денного, 1 – не набрало достатньої кількості голосів для затвердження.

Відповідно до Регламенту Борщівської міської ради прийняті рішення 38 сесії міської ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради в рубриці «Розпорядчі документи».