Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

В Борщівській міській раді розпочинають реалізацію малого економічного проєкту «Будівництво кемпінгу в селі Королівка». Сьогодні, відбулась зустріч представників міської ради з представниками Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Юлією Огаренко та Богданом Синьковим під час якої розглянуто приклади рішень для громадських просторів на основі українського та міжнародних досвідів. Участь в обговорені також взяли президент громадської організації Львівського спелеоклубу «Циклоп» Наталія Юдіна та приватний підприємець Іван Яворський, які підтримали ініціативу Борщівської міської ради щодо облаштування кемпінгу в с.Королівка, неподалік до входу в найбільшу у світі гіпсову печеру «Оптимістична».
Присутні обговорили важливе завдання, яке стоїть в пріоритеті цього проєкту, а саме підвищення туристичної привабливості Борщівської ОТГ та створення комфорту для відпочинку мешканців й гостей громади.
Пізніше представники робочої групи здійснили виїзд в с. Королівка та обстежили територію майбутнього кемпінгу, спільно розробили візуалізацію проєкту.
З пропозиціями, які подані представниками Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1YN_DFvmsir4EzPKjdRy5OHZNr8Y_KQQh