Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відбулось засідання депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, у роботі якої взяли участь депутати: Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Ярослав Козій, Роман Сельський, Анатолій Стодола, Валерій Васильків, Мирослава Галяс, Степан Боднарчук, міський голова Іван Кобилянський, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, жителі міста Борщева.
На початку засідання депутати заслухали жителів міста, які звернулись до міської ради з питань облаштування водогону по вул. Залізнична (ділянка ЖД вокзалу) та ремонту доріг по вулицях С.Бандери (ділянка ЖД вокзалу), С. Петлюри та Катукова. Після обговорення звернення мешканців міста Борщева, прийнято рішення, передбачити фінансування на проведення вищевказаних робіт у міському бюджеті на 2020 рік.
Крім того, заслухали керівника Мельнице-Подільського центру медико-соціального обслуговування реабілітації престарілих та інвалідів Надію Кугаївську щодо виділення з міського бюджету коштів для фінансування видатків пов’язаних із утриманням у даній установі підопічних, мешканців Борщівської ОТГ. Після обговорення депутати вирішили, що дане питання повторно буде розглянуте на черговому засіданні комісії після подання керівництвом установи додаткових розрахунків.
Також заслухали бухгалтера Борщівської ДЮСШ щодо виділення коштів на співфінансування видатків на утримання установи, в тому числі оплату енергоносіїв. За результатом обговорення прийнято рішення розглянути клопотання та передбачити фінансування на дані видатки.
Після розгляду всіх звернень члени комісії розпочали розгляд питань порядку денного за результатом обговорення схвалено проекти рішень:
1. Про затвердження Статуту Борщівської міської об’єднаної територіальної громади.
2. Про затвердження Антикорупційної програми ради Борщівської міської об’єднаної територіальної громади.
3. Про розірвання договору оренди нежитлових приміщень від 2 червня 2008 року укладеного з ФОП Верцімаха І.В.
4. Про внесення змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки,в частині надання субвенції для придбання енергозберігаючих вікон.
5. Про внесення змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, в частині утримання захисних споруд цивільного захисту.
6. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад.
7. Про затвердження нової редакції Програми забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
8. Про затвердження Програми впровадження системи електронного документообігу у Борщівській міській раді та її виконавчих органах.
9. Про прийняття Програми надання одноразової адресної допомоги мешканцям Борщівської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 рр.
10. Про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету Борщівської міської ради на 2019-2021 роки.
11. Про затвердження Цільової програми культурно-мистецьких заходів у Борщівській об’єднаній територіальній громаді на 2020 - 2022 роки.
12. Про затвердження Програми розвитку волейболу в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки.
13. Цільова ПРОГРАМА розвитку шахів у Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки.
14. Про визначення переможців конкурсу проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів Громадського бюджету Борщівської ОТГ.
15. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
16. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
17. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
18. Про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту.
Не набрав належної кількості голосів для схвалення проект рішення «Про звернення депутатів Борщівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення».
Крім того, депутатами внесена пропозиція заслухати на черговому засіданні сесії міської ради начальника відділу освіти міської ради Галину Кашубу з питань реформування закладів освіти, а саме створення опорних закладів на базі навчальних закладів міста Бощева. Також запропоновано передбачити в міському бюджеті кошти на ремонт водогону по вул. К. Рубчакової в м. Борщеві.