Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Сьогодні вся Україна згадує події, які змінили хід історії. Шість років тому, на Майдані розпочався масовий мирний протест щодо підтримки підписання угоди з Євросоюзом. Втім, невдовзі він переріс у криваві події. Тепер ця важлива дата вважається початком Революції Гідності.
Революція Гідності стала доленосною подією, коли українці продемонстрували свою згуртованість, патріотизм, величезне прагнення до свободи та кардинальних змін у суспільстві!
21 листопада на площі Свободи біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулись заходи присвячені цьому дню.
У заходах з нагоди пам’ятного дня взяли участь секретар міської ради Володимир Чугаєвський, заступники голови районної державної адміністрації Віктор Голубець та Олександр Степовий, заступник голови районної ради Андрій Русенко, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, установ й учасники подій Революції Гідності.
Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод людини.
Поклали квіти до пам'ятника Борцям за волю України і пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та запалення свічок пам’яті.