Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Постійні комісії Борщівської міської ради сьомого скликання 2017р.

Постійні комісії міської ради

1) Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

Голова комісії: Андрусик Василь Степанович
Члени комісії: Бартусяк Павло Ількович
  Бачик Микола Миколайович
Романський Іван Васильович

2) Комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики

Голова комісії: Крочак Олег Любомирович
Члени комісії: Вирлан Сергій Вікторович
  Пудик Уляна Володимирівна

3) Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг

Голова комісії: Гриньків Василь Васильович
 Члени комісії: Павлюк Іван Миколайович
Домітрак Роман Михайлович   
Грипюк Василь Михайлович

4) Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії: Дуплавий Володимир Іванович
Члени комісії: Стодола Анатолій Тадейович
  Козій Ярослав Васильович
  Васильків Валерій Орестович
  Пасічник Уляна Іванівна
Яворська Христина Володимирівна
  Сельський Роман Омелянович
Галяс Мирослава Василівна

5) Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Голова комісії: Саламаха Микола Федорович
Члени комісії: Гарасюк Сергій Ярославович
  Олійник Володимир Мирославович
  Саманчук Олена Олексіївна
  Кащук Олег Васильович
Сельський Андрій-Аскольд Романович

Постійні комісії Борщівської міської ради сьомого скликання 2015-2016р.р.

Постійні комісії міської ради

1) Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.

Голова комісії: Куций Юрій Ярославович
Члени комісії: Крочак Олег Любомирович
  Шуварівський Сергій Михайлович

 

2) Комісія з питань планування, бюджету та фінансів.

 Голова комісії: Яворський Володимир Володимирович
 Члени комісії: Кобилянська Оксана Дмитрівна
  Двірник Василь Іванович                              
  Пасічник Уляна Іванівна                              
  Галяс Мирослава Василівна
  Демчан Лілія Романівна

 

3) Узгоджувальна комісія з земельних ресурсів.

Голова комісії: Дайнека Валентина Іванівна
 Члени комісії: Чубак Ростислав Миколайович
  Саламаха Микола Федорович     
  Олійник Володимир Мирославович
  Мойсеюк Василь Петрович
  Дозірців Олег Володимирович

 

4) Комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Голова комісії: Бачик Микола Миколайович
Члени комісії: Котик Марія Михайлівна
  Гаврилюк-Щербань Галина Володимирівна
  Корчинський Андрій Вікторович

 

5) Комісія з питань соціального захисту населення та забезпечення воїнів АТО та їх сімей.

Голова комісії: Галак Роман Степанович
Члени комісії: Пилип Оксана Іванівна
  Задорович Ігор Миколайович

 

6) Комісія з питань екології, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємницької діяльності.

Голова комісії: Паляниця Анатолій Миколайович
Члени комісії: Біль Ірина Богданівна
  Бук Віктор Несторович