Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

19 травня 2020 року о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету (спортивний майданчик гімназії ім. Андріяшика)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

 1. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2020 рік
 2. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Козосвист О.І на здійснення виїзної (виносної) торгівлі
 3. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Москві П.О. на здійснення виносної торгівлі
 4. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Сосновій Л.О. на здійснення виносної торгівлі
 5. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю ВОВЧУК М.В. на здійснення виносної торгівлі
 6. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю ПЕНТЮКУ Я.В. на здійснення виносної торгівлі
 7. Про видалення зеленого насадження по вул. Г.Мазепи в м. Борщеві
 8. Про видалення зелених насаджень по вул. Промислова в м. Борщеві
 9. Про видалення зелених насаджень по вул. С.Петлюри в м. Борщеві
 10. Про погодження режиму роботи магазину-кафе Романюк З.І. по вул. Грушевського в м. Борщеві
 11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2020 № 21 «Про присвоєння поштових адрес на будинковолодіння по вул. Грушевського в м. Борщеві"
 12. Про зарахування у першочерговий список осіб, які потребують поліпшення житлових умов Кучера Р.В.
 13. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»
 14. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Переліку об’єктів приватизації комунальної власності Борщівської міської об'єднаної територіальної громади, які підлягають приватизації у 2020 році, та приватизацію цих об’єктів»
 15. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Положення про орган приватизації об’єктів комунальної власності Борщівської міської об’єднаної територіальної громади»
 16. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Борщівської міської об’єднаної територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна
 17. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Борщівської об’єднаної територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління»
 18. Про схвалення проєкту Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Борщівській міській раді об’єднаної територіальної громади
 19. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про створення органу приватизації житлового фонду та затвердження порядку передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян»
 20. Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Борщівській міській раді

 

Завантажити проекти рішень

 

96369845 1124899657866445 1076160818300583936 n

Працівники Борщівської об’єднаної територіальної громади за участю представників Програми DOBRE та ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» взяли участь у відеоконференції з питань реалізації проєкту «Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ – Комплексне просторове планування».
Генеральний план території, а також оновлення містобудівної документації, це основоположні та фундаментальні документи, які визначатимуть розвиток громади у найближчій перспективі. Реформа місцевого самоврядування створила передумову для формування сталого соціально-економічного розвитку, а просторове планування є одним із ефективних механізмів його забезпечення. Розроблена містобудівна та землевпорядна документації регулюватимуть планування, забудови, розвитку промисловості та іншого використання території ОТГ. Послідовна діяльність у цьому напрямі може стати поштовхом для розвитку громади.
У Борщівській міській раді спеціалістами та партнерами Програми DOBRE вже проведено ряд навчальних тренінгів. Крім того, обговорено етапи розробки містобудівної документації, з урахуванням змін до законодавства та зібрано ряд інформаційних даних для формування документації просторового планування території.
Окрему увагу спеціалісти Програми DOBRE та ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» приділили обговоренню проблемних питань, які виникли під час підготовки документацій у представників робочої групи.

 

 

👆Вважаєте, що Уряд в Україні має бути відкритим до позитивних змін? Долучайтесь до обговорення та запропонуйте зміни!
💻Долучайтеся до онлайн-обговорення нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Кого запрошують:
молодь,
молодіжних працівників та працівниць,
представників молодіжних громадських організацій,
представників молодіжних центрів та просторів,
експертів молодіжного середовища.
1️⃣4️⃣ травня 2020 року о 14.00 у ZOOM.


Для участі заповнюйте до 13 травня анкету -https://forms.gle/RDbAis2mPRBhHJgK8.

Усім зареєстрованим учасникам буде надіслана програма заходу та посилання на подію.
Особливий гість зустрічі 👨‍💼- Перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександр Ярема.
План дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» розробляється в контексті Цілей сталого розвитку 2030 (https://bit.ly/2Xxr3bw). Обговорення буде відбуватись в контексті таких п’яти Цілей:
Ціль. Міцне здоров’я
Ціль. Якісна освіта
Ціль. Ґендерна рівність
Ціль. Мир та справедливість
Ціль. Партнерство заради стійкого розвитку

 

 

96421710 1124888144534263 2257022768795090944 n

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“(зі змінами), зменшено карантинні заходи та відновлено роботу об’єктам торгівельного і побутового обслуговування, громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках та інших.
👆👆👆Інформуємо, що відкриття цих об’єктів можливе лише за умови дотримання постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16-20, з якими можна ознайомитися за посиланням 

💻https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukr

 

Дорогі матері - жителі Борщівської ОТГ!

Сердечно здоровлю всіх вас зі святом весни, зі святом пробудження природи, всього живого на землі. Природа пробуджується, оживляє все, що спало під час зими, вдихає у кожне живе створіння життя, наповнює світ надією, спонукає до розвитку і вдосконалення. Так і кожна мама для своєї дитини -- всесвіт, початок життя, його розвиток і процвітання. Адже мати дбає про своїх дітей, захищає від усіх негараздів світу, навчає добра, милосердя, поваги до ближніх, любові до Бога. Для дитини немає нікого наймилішого і найріднішого від мами.

Тож нехай так залишається завжди. Не забуваймо наших матерів, не забуваймо їм дякувати за їх турботу, опіку, любов. Нехай впродовж всього свого життя кожна мама відчуває себе найулюбленішою і неповторною, чудовою, веселою, щасливою. Нехай люблять, шанують і цінують її діти, внуки, нехай радує і дарує втіху материнському серцю кожен день.

Бажаю кожен день зустрічати з доброю посмішкою і яскравою мрією, світлою надією і невтомним натхненням, бажаю добробуту в родинах, гордості за дітей і внуків. Бажаю і нашій неньці Україні мирного неба, щасливого майбуття, повернення з війни з перемогою її синів і дочок, процвітання і благополуччя. Помолімося у ці дні до Богородиці і подякуймо їй за все, що маємо у цьому житті, і попросімо подальшого заступництва.

Божого всім благословення і всіх гараздів.

Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ, міський голова