Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Міський голова Іван Кобилянський за участю заступників та секретаря міської ради провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради.
Під час наради обговорено питання про діяльність структурних підрозділів міської ради, зокрема про діяльність закладів освіти та культури, організацію проведення культурно-мистецьких заходів на території громади, стан сплати податків до місцевого бюджету, економію енергоносіїв у закладах соціальної сфери, належне утримання доріг комунальної власності, укладання договорів оренди приміщень, виготовлення проектно-кошторисних та інших документації на об’єкти капітального будівництва, розроблення «Дорожньої карти» та підготовки матеріалів до чергового Звіту міського голови за 2018 рік.
За результатами наради присутнім керівника дано доручення та встановлено контроль за виконанням.

 

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 03.01.2019 р. з 10.00 до 17.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Нічлава, Вовківська, Олімпійська, К.Попович, а також в селах Верхняківці та Висічка

 

 

 

 

 

 

 

 

У новорічну ніч біля головної ялинки громади міський голова Іван Кобилянський з побажаннями добра, миру достатку та злагоди привітав жителів та гостей міста з Новим 2019 роком.  Із Божим благословенням звернувся до присутніх о. Богдан Боднар. Розпочалось святкування з виступу вокально-інструментального ансамблю «Компроміс», звучали новорічні пісні, різдвяні колядки, віншування.

Новорічні гуляння тривали далеко за північ, усіх бажаючих частували шампанським.

 

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 04.01.2019 р. з 09.00 до 14.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Я.Кондри та частина Шевченка (біля стадіону)

 

 

 

 

 

 

 

 

У с. Верхняківці 01.01.2019 року відбулась театральна вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки» (за мотивами твору М. Гоголя).
В цей день глядацький зал клубу був заповнений, усі від найменших до найстарших жителів села прийшли подивитись на святкове дійство, яке організували працівники культури села та односельчани.
Наприкінці дійства в. о. старости села Любов Мицик подякувала молоді за їхню згуртованість та ініціативність, привітала усіх з Новим 2019 роком та прийдешніми Різдвяними святами, також пригостила присутніх солодощами.