Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

В рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» за супроводу експерта Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» (в рамках програми «DOBRE») Володимира Старика та за участю працівників фінансового відділу Борщівської міської ради проведено інформаційно-просвітницький захід, під час якого всі охочі громадяни мали змогу долучитись до внесення пропозицій, які будуть враховані під час формування міського бюджету на 2020 рік.
Пропозиції мешканців громади систематизовано та опубліковано тут.

22 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Місце проведення: Борщівська міська рада (кабінет міського голови)

Час проведення: 10.00

 

Шановні працівники і ветерани сільського господарства! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну.
Ця праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!
З повагою, міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

Відповідно до Положення про громадський бюджет Борщівської міської об’єднаної територіальної громади відбулось засідання депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, у роботі якої взяли участь депутати: Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Роман Сельський, Анатолій Стодола, Христина Яворська, Мирослава Галяс.
Відповідно до результатів голосування в онлайн режимі через е-сервіс «Громадський бюджет Борщівської ОТГ», комісією сформований рейтинг проектів та визначено перелік проектів, рекомендованих до фінансування за кошти громадського бюджету Борщівської ОТГ.
За пропозицією депутатів міської ради Володимира Дуплавого та Уляни Пасічник на розгляд комісії винесена пропозиція щодо збільшення фонду громадського бюджету на суму 65727 грн. та забезпечення пропорційного фінансування трьох великих та трьох малих проектів, згідно рейтингового голосування. За результатом обговорення члени комісії підтримали подану пропозицію та одноголосно її схвалили.
Отже, на території нашої громади у 2020 році, окрім скейт-парку у міському сквері по вул. Шевченка з’явиться дитячий майданчик по вул. С.Петлюри (проект №5 автор А.Присяжний), спортивний майданчик по вул. Шевченка (проект №7 автор Р.Домітрак), дитячий майданчик «Подвійний спуск» в с.Цигани (проект №11 автор А.Залевський), шахова альтанка по вул. Грушевського (проект №2 автор І. Багрій), туманна арка в м. Борщеві (проект №4 автор А.Присяжний) та спортивний майданчик в с.Висічка (проект №9 автор В. Чомко).
Міська рада висловлює подяку усім активним жителям громади, котрі взяли участь у голосуванні за проекти, які реалізовуватимуться у 2020 році за кошти міського бюджету.

26 листопада 2019 року о 10 годині відбудеться тридцять восьма сесія міської ради сьомого скликання в актовому залі Борщівської школи мистецтв
 
Проекти рішень завантажити 
 

Дочірні категорії