Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 03.01.2019 р. з 10.00 до 17.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Нічлава, Вовківська, Олімпійська, К.Попович, а також в селах Верхняківці та Висічка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 04.01.2019 р. з 09.00 до 14.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Я.Кондри та частина Шевченка (біля стадіону)

 

 

 

 

 

 

 

 

У с. Верхняківці 01.01.2019 року відбулась театральна вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки» (за мотивами твору М. Гоголя).
В цей день глядацький зал клубу був заповнений, усі від найменших до найстарших жителів села прийшли подивитись на святкове дійство, яке організували працівники культури села та односельчани.
Наприкінці дійства в. о. старости села Любов Мицик подякувала молоді за їхню згуртованість та ініціативність, привітала усіх з Новим 2019 роком та прийдешніми Різдвяними святами, також пригостила присутніх солодощами.

 

У новорічну ніч біля головної ялинки громади міський голова Іван Кобилянський з побажаннями добра, миру достатку та злагоди привітав жителів та гостей міста з Новим 2019 роком.  Із Божим благословенням звернувся до присутніх о. Богдан Боднар. Розпочалось святкування з виступу вокально-інструментального ансамблю «Компроміс», звучали новорічні пісні, різдвяні колядки, віншування.

Новорічні гуляння тривали далеко за північ, усіх бажаючих частували шампанським.

 

 
photo
 
27 лютого 2018 року о 10.00 год. у актовому залі Борщівської школи мистецтв відбудеться тринадцята сесія міської ради.
 
Розпорядження міського голови від 16.02.2018 № 39 "Про скликання тринадцятої сесії міської ради " (завантажити.pdf)
 
Проекти рішень тринадцятої сесії міської ради (завантажити.zip, земельні питання.zip)