Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Під керівництвом міського голови Івана Кобилянського відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради.
Відповідно до порядку денного обговорено питання «Про стан епідемічної ситуації спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, організацію виконання протиепідемічних заходів та заходів періоду адаптивного карантину на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласні державній адміністрації».
Під час засідання головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради Олег Соколовський довів до відома присутніх інформацію про стан епідемічної ситуації в районі, спричиненої коронавірусною хворобою, та інформував про можливість послаблення протиепідемічних заходів на території району.
За результатами обговорення питань комісія прийняла відповідні рішення, а саме:

Детальніше:Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради

18 червня дільничні інспектори відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції в Україні. З нагоди свята, слова подяки за відданість службі, гідне виконання своїх обов’язків, ініціативу і наполегливість пролунали на адресу дільничних інспекторів Борщівщини від міського голови Івана Кобилянського.
Керівник об’єднаної територіальної громади побажав дільничним інспекторам міцного здоров’я, мирного неба в нашій країні, щоб кожен їх день був наповнений задоволенням від праці та повагою жителів дільниць.
Кращих представників сектору превенції патрульної поліції Борщівського відділення поліції Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області з нагоди свята відзначили грамотами Борщівської міської ради.

Проста інструкція, сім кроків на шляху підписання декларації

Крок 1

Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.

Крок 2

Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі.

Крок 3

Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини

Крок 4

Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію

Крок 5

Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу

Крок 6

З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший залишається у закладі

Крок 7

Працівник закладу підтверджує вашу декларацію своїм електронним підписом і відправляє в електронну систему

Вітаємо!

Тепер ви є в електронній системі охорони здоров’я, а значить Національна служба здоров’я гарантовано направить гроші у ваш заклад, вашому лікарю