Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

116002189 1181617972194613 8738967916181727977 n

Перед початком засідання було внесено в порядок денний питання: про звернення до Борщівської районної ради з клопотанням про передачу майна та підприємств, установ і організацій у комунальну власність Борщівської ОТГ та про присвоєння поштової адреси в с.Стрілківці. Після затвердження порядку денного в цілому члени виконкому приступили до розгляду питань. Попередньо проекти рішень були розміщенні на офіційному сайті міської ради.
Після обговорення, всі питання порядку денного розглянуто та прийнято відповідні рішення.

 

24 липня 2020 року о 8.30 год. відбудеться засідання виконавчого комітету (спортивний майданчик Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 гім. ім. Р. Андріяшика)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

1) Про утворення комісії щодо реалізації Порядку та умов надання у 2020  році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно- ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
2) Про затвердження протоколу  комісії щодо реалізації Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18 червня 2018 року №111 «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат»;
4) Про внесення змін до Переліку оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам Борщівської об’єднаної територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку, на 2020 рік;
5) Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян об’єднаної територіальної громади ;
6) Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю ЛУКІЮ В.М. на здійснення виносної торгівлі;
7) Про надання дозволу фізичній особі ПЕТРАШУН.Р. на здійснення виносної торгівлі;
8) Про присвоєння поштової адреси будинковолодінню по вул. Чубинського в м. Борщеві ;
9) Про присвоєння поштової адреси будинковолодінню по вул. Відродження 
10) Різне.

 Завантажити проекти рішень

 

IMG 20200717 171430

У міському сквері по вул. Шевченка розпочалися роботи із встановлення конструкцій майбутнього скейт-парку для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ та самокати.
Цей проєкт реалізовується у рамках співпраці міської ради з Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), яка виділила частку фінансування у сумі понад 284,2 тис. грн. та власного внеску громади у розмірі 71,4 тис.грн.

 

 

 

 

 

 

 

unnamed

         Хочемо поділитись з жителями нашої громади приємною новиною: за результатами конкурсу, рішенням Комітету з відбору мікропроектних пропозицій при Мінсоцполітики було затверджено 10 найвище оцінених мікропроектних пропозицій об’єднаних територіальних громад, які фінансуватимуться за рахунок коштів гранту JSDF TF0A 8367 в загальній сумі 140 тис. доларів США, в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді». До переліку згаданих громад увійшла наша Борщівська міська ОТГ.

         Угодою про грант № ТF0А8367 від 27.09.2018 року, Японський фонд соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку надав Урядові України грант на впровадження проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

         Відповідно до мікропроектної заявки, в нашій громаді буде створена комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», до складу якої увійдуть три відділи, а саме:  відділ соціальної допомоги вдома, відділ соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах і відділення соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді (в лівому крилі ДНЗ «Дзвіночок» м. Борщева). Кошти будуть використані на ремонт приміщення, створення відповідних умов (закупівля реабілітаційного обладнання) та на надання якісних послуг у відділенні соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді, яке розміщуватиметься в лівому крилі ДНЗ «Дзвіночок» у м. Борщеві.

         Для реалізації проекту 21 липня 2020 року міським головою Іваном Кобилянським буде підписано угоду між Борщівською міською радою та державною організацією "Український Фонд Соціальних Інвестицій".

 

110305809 1176235012732909 897954037305072284 n

Відповідно до розпорядження міського голови від 02.06.2020 №156 «Про створення робочої групи щодо контролю за забезпеченням виконання протиепідемічних заходів на період карантину на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади» 16 липня 2020 року заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрієм Чоканом, начальником відділу освіти міської ради Галиною Кашубою, начальником Борщівського районного відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Оксаною Шетелинець здійснено обстеження закладів дошкільної освіти Борщівської ОТГ щодо належного виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 №25.
Усі заклади дошкільної освіти Борщівської ОТГ забезпечені засобами індивідуального захисту, особистої гігієни, дезінфікуючими розчинами, закупленими за кошти місцевого бюджету. Проведено комплекс робіт щодо належного функціонування приміщень та споруд, передбачено місця для обробки рук та розміщено інформаційні матеріали про необхідність дотримання правил особистої гігієни, санітарно-протиепідемічних заходів, з метою попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.
З працівниками закладів дошкільної освіти проведено інструктажі щодо особливостей роботи закладу впродовж карантину, обмежувальних і протиепідемічних заходів та порядку дії у випадку виявлення ознак респіраторних захворювань у вихованців, відпрацьовано порядок прийому дітей перед входом до закладів, розроблено графік прийому дітей до кожної групи з метою мінімізації контактів між вихователями та дітьми різних груп.
Дошкільні заклади у своїй діяльності ще не мали такої практики, тому до прийому дітей приготувалися на належному рівні та з радістю чекають на своїх вихованців.
Борщівські заклади дошкільної освіти розпочнуть свою діяльність 20 липня 2020 року. Щиро запрошуємо!