Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Борщівська об’єднана територіальна громада вітає Предстоятеля Української Православної Церкви – Святійшого Філарета, Почесного громадина міста Борщева із присвоєнням звання Герой України згідно Указу Президента України №3/2019 від 08.01.2019 "Про присвоєння звання Героя України".

Звання Герой України Філарет удостоєний за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ'я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Довідково:
Рішенням сесії Борщівської міської ради від 8 жовтня 2009 року, в честь високої поваги Святійшого отця до громади міста та за сподвижницьку працю над розбудовою Помісної Православної Церкви в Україні, звання Почесного громадянина міста Борщева присвоєно Предстоятелю Української Православної Церкви – Святійшому Філарету. Таке рішення депутати вирішили приурочити до першого візиту Філарета в наше місто.
Святійший Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет (в миру Михайло Антонович Денисенко) народився 23 січня 1929 року в селі Благодатному на Донеччині. 
Закінчив Одеську духовну семінарію, згодом – Московську духовну академію. Нагороджений орденом Ярослава Мудрого V, IV, III, II, I ступенів, Орденом Свободи.

Різдвяні свята – це період, коли кожна домівка наповнюється родинним затишком та теплом, а серця – радістю й добром, які передаються через вертеп та коляду.
Сьогодні до міської ради з театралізованим дійством завітали жителі с.Пищатинці.

 

Більше фото на https://www.facebook.com/borschivrada/

Xmass

Шановна громадо!

У ці зимові дні, осяяні Вифлеємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим! 
У сімейне свято Різдва бажаю вам миру, спокою і тепла у ваших родинах, любові та щирої радості від спілкування з найріднішими людьми.
Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки.
Хай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для Вас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

З Різдвом Христовим, дорогі земляки!

З повагою,
міський голова Іван Кобилянський

 

Снимок 4

Борщівська об’єднана територіальна громада прийняла #колядачелендж від Тернопільської обласної державної адміністрації та Борщівської районної державної адміністрації.