Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Борщівська районна спілка воїнів – афганців «ІНТЕР», головою якої є Ярослав Струтинський, є дієвою громадською організацією на теренах нашого району. Борщівська міська рада, як орган місцевого самоврядування, не стоїть осторонь проблемних питань, які виникають у колишніх воїнів інтернаціоналістів.
Tак складаються сторінки історії, що на долю кожного покоління українців випадає «своя» війна. Покоління 80-х ХХ століття випробувало себе на полях війни в Афганістані. 15 лютого виповнюється 31 річниця виведенню військ з Афганістану. Для вшанування воїнів – афганців та з нагоди відзначення цього свята з міського бюджету виділені кошти у вигляді одноразової адресної матеріальної допомоги 11 учасникам бойових дій, які виконували свій військовий обов’язок у республіці Афганістан.

 

13 лютого 2020 року о 10 годині відбудеться сорок перша сесія міської ради сьомого скликання в актовому залі Борщівської школи мистецтв.
 
 
 
 
 
 
 
 

Відповідно до частини 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Борщівська міська рада повідомляє, що міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ прозвітує про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік у кожному із населених пунктів Борщівської об’єднаної територіальної громади, а саме:

с.Стрілківці
11.02.2020 о 11.30 в приміщенні актового залу Стрілковецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с.Пищатинці
12.02.2020 о 11.30 в приміщенні Будинку культури

с.Королівка
12.02.2020 о 14.00 в приміщенні Королівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

с.Верхняківці
14.02.2020 о 11.00 в приміщенні Верхняківського НВК «ЗНЗ-І ст.-ДНЗ»

с.Висічка
14.02.2020 14.00 в приміщенні клубу

с.Цигани
17.02.2020 о 11.30. в приміщенні Циганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І.Франка

с.Мушкатівка
17.02.2020 о 14.00 в приміщенні Мушкатівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з міським головою та представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!

За підсумками робочої зустрічі консультантів Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Юлії Огаренко та Богдана Синько з представниками робочої групи з місцевого економічного розвитку (МЕР) та громадськістю і підприємцями, яка відбулась 23.01.2020 року, консультантами опрацьовані пропозиції та зауваження присутніх до презентованого ними плану кемпу-громадського простору та ескізів окремих об’єктів.
Якщо у жителів громади виникнуть додаткові ідеї, або пропозиції щодо бачення облаштування кемпу-громадського простору в с. Королівка та реконструкції Майдану Незалежності в м. Борщеві, особливо в тих мешканців громади, які не були присутніми на зустрічі, надсилайте пропозиції консультантці програми DOBRE Юлії Огаренко (лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 3-го лютого 2020 року.
З документацією можна ознайомитись за посиланням.
Додатково хочемо звернутись до жителів громади щодо визначення назви кемпу-громадського простору в с. Королівка.
Отже, якщо у Вас є цікаві пропозиції пропозиції назви кемпінгу пишіть у коментарях (наприклад «Королівська печера», «Королівські лабіринти», «»), слово «Оптимістична» в назві використовувати заборонено.