Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Чимало талантів об’єднав актовий зал Борщівської школи мистецтв 17 жовтня. В цей день тут святкували Міжнародний день музики та День художника.
Перед початком святкового заходу кожен охочий мав змогу ознайомитись з кращими мистецькими творами вихованців школи мистецтв тут були представлені натюрморти, пейзажі, портрети та тематичні картини.
На початку святкового заходу до присутніх звернулась директор школи мистецтв Галина Онишко, яка розповіла про історію створення закладу та розвитку гуртків, також похвасталась вихованцями, які сьогодні працюють у мистецькій та творчі галузі України, а також і закордоном.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Андрій Чокан, який від імені міського голови привітав вихованців та вчителів музики та художнього мистецтва з їхнім творчим й професійним святом. Теплі слова прозвучали на адресу викладачів, які протягом багатьох років докладають максимум зусиль для розвитку творчого потенціалу своїх вихованців.
Всечесний отець Богдан Боднар також привітав присутніх та благословив їх на нові звершення.
Підтримали юних виконавців на свято завітали їхні друзі, батьки, педагоги. Серед запрошених був присутній директор Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького Олег Левицький.
Впродовж усього концерту глядачі мали можливість отримати гарний настрій та зарядитися позитивним настроєм. Кожен вихованець та його творчий педагог продумали свої виступи до найменших дрібниць: зі сцени найменші вихованці школи мистецтв, але уже артисти презентували глядачам свої найкращі художні номери та дивували майстерністю виконання.
Усіх учасників святкування нагороджено пам’ятними відзнаками, а кращих митців — грамотами.
Кожен учень у свій виступ вклав частинку своєї душі й таланту, щоб порадувати своїх педагогів та глядачів.

Фото на https://www.facebook.com/borschivrada

 

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 18 членів виконавчого комітету міської ради.
За результатами розгляду питань порядку денного підтримано - 20 питань, не набрали необхідної кількості голосів для схвалення - 3 питання, зокрема: «Про затвердження логотипу та гасла Борщівської ОТГ»
«Про схвалення проєкту Цільової програми з шахів у Борщівській ОТГ на 2020 – 2024 роки»;
«Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди по вул. С. Бандери».
Особливу увагу звернуто на посилення контролю за готовністю до опалювального сезону на 2019-2020 роки закладів соціальної сфери, при розгляді даного проєкту рішення міським головою Іваном Кобилянським внесено ряд доповнень, які підтримані членами виконкому.
У блоці питань «Різне» обговорено питання щодо виникнення заборгованості споживачами за оплату комунальних послуги, зокрема щодо водокористування та вивозу ТПВ.
У свою чергу Іван Кобилянський інформував присутніх про актуальні питання діяльності міської ради, а саме мова йшла про проведення ремонту доріг, необхідності облаштування пандусу в міському парку, створення спільної робочої групи з передачі об’єктів комунальної власності району до відання міської ради.
Члени виконкому в ході обговорення питання про передачу об’єктів комунальної власності, а саме Борщівської ЦРКЛ висловили позицію, що дані рішення мають бути обговорені на усіх рівнях влади, в тому числі об’єднаних територіальних громад та району, з метою прийняття єдиного конструктивного рішення, а саме збереження установи та максимального комплекту послуг в дані установі.

Щиросердно вітаю Вас із професійним святом – Днем художника. Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди. Сьогодні українські художники яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності. Бажаю Вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

З повагою міський голова  Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

17 жовтня 2019 року о 10.00 год. відбудеться  засідання виконавчого комітету (актовий зал Будинку дитячої творчості)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

 

  1. Про стан готовності комунальних підприємств  до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років
  2. Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства «Борщівська ЖЕД № 1»
  3. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради "Про затвердження Статуту Борщівської міської об’єднаної територіальної громади"
  4. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради "Про затвердження Антикорупційної програми Борщівської міської  об’єднаної територіальної громади"
  5. Про проект змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки
  6. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження логотипу та гасла Борщівської об’єднаної територіальної громади»
  7. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету Борщівської міської ради на 2019-2021 роки»
  8. Про затвердження проєкту цільової Програми розвитку шахів у Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 рр.
  9. Про затвердження Плану дій з утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Борщівської ОТГ
  10. Про затвердження «Звіту про оцінку потреб та існуючих можливостей у наданні соціальних послуг Борщівської ОТГ Тернопільської області» та «Плану розвитку соціальних послуг Борщівської об’єднаної територіальної громади на період до 2023 року»
  11. Про погодження титулу перехідної будови
  12. Про укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева з Чугаєвською С.В
  13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Гніздовського в м. Борщеві
  14. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул. Гетьмана Мазепи в м. Борщеві
  15. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Данишенку О.Я на здійснення виїзної (виносної) торгівлі
  16. Про погодження режиму роботи стаціонарної тимчасової споруди Галт О.К. по вул. Січових Стрільців в м. Борщеві
  17. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Томчишин Н.В.
  18. Про затвердження розпорядження міського голови від 10 жовтня 2019 року № 246
  19. Про видалення зелених насаджень по вул. Шевченка в м. Борщеві (доповідач Калуцький В.Д.)
  20. Про видалення зелених насаджень по вул. С. Бандери в м. Борщеві
  21. Про видалення зелених насаджень по вул. С. Петлюри в м. Борщеві
  22. Про затвердження розпорядження міського голови від 01.10.2019 №237 «Про організацію здобуття загальної середньої освіти за індивідуальною формою (педагогічний патронаж) учениці 2 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3-гімназія ім. Р.Андріяшика» Русин Анастасії Ярославівні у 2019-2020 навчальному році»
  23. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади
  24. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян об’єднаної територіальної громади
  25. Різне

Завантажити проекти рішень

 

Сьогодні відбулось засідання Конкурсного комітету з визначення проектів-переможців, які реалізовуватимуться за кошти громадського бюджету Борщівської міської ОТГ. Представники Комітету ознайомились з проектами, які подані жителями громади в рамках конкурсу та прийняли одноголосне рішення, з метою унеможливлення будь-якого лобіювання того чи іншого проекту, направити усі подані проекти на розгляд профільних відділів міської ради. Приємно, що жителі громади відгукнулись на пропозицію та подали в цьому році 15 проектів на загальну суму 1687599,0 грн. Сподіваємось, що усі проекти отримають позитивні висновки та будуть направлені на відкрите персоніфіковане голосування через електронну платформу.

 ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ БОРЩІВСЬКОЇ ОТГ 

 1. «СОНЯЧНА АЛЬТАНКА» м. Борщів,Вул. Шевченка (Роман Мороз) -  78 000 грн.
 1. «БУДІВНИЦТВО МІНІ-ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ» с. Цигани (Василь Копалко) - 200 000 грн.
 1. «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ДОЗВІЛЛЯ» м. Борщів «Федерація шахів Борщівщини»  - 106 800 грн.
 1. «ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ХЕППІ ПАРК» Замковий ліс (Андрій Присяжний)  - 171 700 грн.
 1. СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК «ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЕ»  Замковий ліс (Зоряна Пікуль)  - 196 528 грн.
 1. «СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК» с. Висічка (Володимир Чомко) - 34 950 грн.
 1. ОГЛЯДОВО-ВІДПОЧИНКОВИЙ МАЙДАНЧИК с. Стрілківці (Ірина Стефішин)  - 199 505 грн.
 1. ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК «ПОДВІЙНИЙ СПУСК» с. Цигани (Андрій Залевський)    -   34 777 грн.
 1. «СИСТЕМА ВІДЕО НАГЛЯДУ С. СТРІЛКІВЦІ» (Іван Стефанишин) - 84 892 грн.
 1. «ТУРИСТИЧНА СМУГА» м. Борщів (Уляна Чубак)  - 34 995 грн.
 1. «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» м. Борщів (Назар Стангрет) - 93 452 грн.
 1. «БЕЗПЕЧНИЙ ПЕРЕХІД» м. Борщів (Оксана Кріль) -  199 500 грн.
 1. «ТУМАННА АРКА» м. Борщів (Андрій Присяжний)  - 18 500 грн.
 1. «ОБЛАШТУВАННЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОСТОРУ» м. Борщів (Роман Домітрак)  -  199 000 грн.
 1. «СПОРТ ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я» с. Королівка (Дмитро Тихович)  -  35 000 грн.

Детальніше з проектами можна ознайомитись на офіційному сайті в розділі Громадський бюджет.

Дочірні категорії