Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року No 28 “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва” в Україні започатковано Програму “Доступні кредити 5-7-9%”
Інформація про Програму доступна на офіційному вебсайті Програми: https://5-7-9.gov.ua.

Міський голова Іван Кобилянський прозвітував перед громадою села Стрілківці про виконану роботу у 2019 році.
У доповіді Іван Кобилянський зупинився на питаннях виконання бюджету, економічного розвитку території громади, соціального захисту населення, надання адміністративних послуг громадянам, розвитку галузей освіти, культури, спорту. Не оминув увагою, звичайно ж, допомогу військовим.
Крім того, він відповів на низку питань, які надійшли від жителів громади на звіті. Зокрема, йшлося про діяльність фельдшерського пункту в селі, проведення благоустрою, забезпечення безперебійного електропостачання, скасування тарифу на транспортування природного газу до споживачів та низку земельних питань.
За результатами звернень міський голова надав перелік доручень відповідним керівникам структурних підрозділів міської ради.
Також перед присутніми виступив в.о. старости села Іван Стефанишин та депутат міської ради Іван Романський.

У процесі візиту до села Стрілківці міський голова Іван Кобилянський перевірив діяльність закладів соціальної сфери.

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/borschivrada/

Борщівська районна спілка воїнів – афганців «ІНТЕР», головою якої є Ярослав Струтинський, є дієвою громадською організацією на теренах нашого району. Борщівська міська рада, як орган місцевого самоврядування, не стоїть осторонь проблемних питань, які виникають у колишніх воїнів інтернаціоналістів.
Tак складаються сторінки історії, що на долю кожного покоління українців випадає «своя» війна. Покоління 80-х ХХ століття випробувало себе на полях війни в Афганістані. 15 лютого виповнюється 31 річниця виведенню військ з Афганістану. Для вшанування воїнів – афганців та з нагоди відзначення цього свята з міського бюджету виділені кошти у вигляді одноразової адресної матеріальної допомоги 11 учасникам бойових дій, які виконували свій військовий обов’язок у республіці Афганістан.

Відповідно до частини 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Борщівська міська рада повідомляє, що міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ прозвітує про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік у кожному із населених пунктів Борщівської об’єднаної територіальної громади, а саме:

с.Стрілківці
11.02.2020 о 11.30 в приміщенні актового залу Стрілковецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с.Пищатинці
12.02.2020 о 11.30 в приміщенні Будинку культури

с.Королівка
12.02.2020 о 14.00 в приміщенні Королівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

с.Верхняківці
14.02.2020 о 11.00 в приміщенні Верхняківського НВК «ЗНЗ-І ст.-ДНЗ»

с.Висічка
14.02.2020 14.00 в приміщенні клубу

с.Цигани
17.02.2020 о 11.30. в приміщенні Циганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І.Франка

с.Мушкатівка
17.02.2020 о 14.00 в приміщенні Мушкатівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з міським головою та представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!