Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відповідно до Положення про громадський бюджет Борщівської міської об’єднаної територіальної громади відбулось засідання депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, у роботі якої взяли участь депутати: Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Роман Сельський, Анатолій Стодола, Христина Яворська, Мирослава Галяс.
Відповідно до результатів голосування в онлайн режимі через е-сервіс «Громадський бюджет Борщівської ОТГ», комісією сформований рейтинг проектів та визначено перелік проектів, рекомендованих до фінансування за кошти громадського бюджету Борщівської ОТГ.
За пропозицією депутатів міської ради Володимира Дуплавого та Уляни Пасічник на розгляд комісії винесена пропозиція щодо збільшення фонду громадського бюджету на суму 65727 грн. та забезпечення пропорційного фінансування трьох великих та трьох малих проектів, згідно рейтингового голосування. За результатом обговорення члени комісії підтримали подану пропозицію та одноголосно її схвалили.
Отже, на території нашої громади у 2020 році, окрім скейт-парку у міському сквері по вул. Шевченка з’явиться дитячий майданчик по вул. С.Петлюри (проект №5 автор А.Присяжний), спортивний майданчик по вул. Шевченка (проект №7 автор Р.Домітрак), дитячий майданчик «Подвійний спуск» в с.Цигани (проект №11 автор А.Залевський), шахова альтанка по вул. Грушевського (проект №2 автор І. Багрій), туманна арка в м. Борщеві (проект №4 автор А.Присяжний) та спортивний майданчик в с.Висічка (проект №9 автор В. Чомко).
Міська рада висловлює подяку усім активним жителям громади, котрі взяли участь у голосуванні за проекти, які реалізовуватимуться у 2020 році за кошти міського бюджету.

Шановні працівники і ветерани сільського господарства! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну.
Ця праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!
З повагою, міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

Відповідно до Програми підтримки секторальної політики, за сприянням Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, в рамках реалізації Проєкту «Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області» 14 листопада 2019 року у Борщівській міській раді відбулось урочисте відкриття консультативного пункту для бізнесу Борщівської ОТГ.
Завідувач сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради Марія Стецько ознайомила присутніх із переліком послуг, які надаються спеціалістами пункту, зазначивши, що відповідно до програми це консультування здійснюється безоплатно.
Міський голова Іван Кобилянський висловив сподівання, що відкриття цієї установи забезпечить можливість консультування громадян з метою подальшого розвитку бізнесу на території громади.
ДОВІДКОВО Графік роботи консультативного пункту для бізнесу Борщівської ОТГ:
з понеділка по четвер з 08.00-17.15 год., обідня перерва – з 13.00 до 14.00 год.;
у п’ятницю з 08.00- 16.00 год,, обідня перерва – з 13.00 до 14.00 год.;
субота та неділя – вихідні дні.

26 листопада 2019 року о 10 годині відбудеться тридцять восьма сесія міської ради сьомого скликання в актовому залі Борщівської школи мистецтв
 
Проекти рішень завантажити 
 

ОГОЛОШЕННЯ

Борщівська міська рада запрошує 14.11.2019 року  фізичних,  юридичних осіб підприємців та всіх охочих жителів громади, які планують започаткувати власну справу на відкриття Консультативного пункту для бізнесу Борщівської ОТГ. Захід відбудеться   за адресою м.Борщів вул.Верхратського,3.  Даний пункт  буде знаходитись при секторі економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради.

Дочірні категорії