Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ДП "Техніка" повідомляє, що 22.10.2019 з 09.00 до 13.00 у зв’язку з проведення аварійно-відновлювальних робіт на мережі водопроводу по вул.Кут та С.Стрільців буде тимчасово припинене водопостачання вулиць, які заживлюються від ВНС по вул.Верхрадського.
Просимо заздалегідь здійснити необхідний запас води.
Приносимо вибачення за вимушені незручності та поставитися до них із розумінням.

Відбулось засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради, участь у роботі якої взяли депутати Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Христина Яворська, Анатолій Стодола, Мирослава Галяс, Роман Сельський, Степан Боднарчук. Також присутніми були міський голова Іван Кобилянський, секретар міської ради Володимир Чугаєвський, заступники міського голови Богдан Прокопишин та Олег Малинник, окремі керівники структурних підрозділів міської ради.
На початку роботи депутати заслухали присутніх керівників районних установ, а саме начальника Борщівського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області Тараса Рогозу, який звернувся з клопотанням про виділення з міського бюджету коштів для заміни вікон в приміщені ДПРЧ №8. на енергоощадні у сумі 178.7 тис.грн та в.о. директора КНП «Борщівська районна лікарня» Віктора Гладкого щодо виділення коштів в сумі 50,0 тис.грн. для придбання оргтехніки (комп’ютерів і принтерів) для створення на базі закладу медичної інформаційної системи. Дані питання розглянуто, рішення щодо них буде прийняте на черговому засідання бюджетної комісії та сесії міської ради.
Крім того, міський голова Іван Кобилянський звернувся до членів бюджетної комісії щодо погодження питання про виділення коштів для проведення робіт з ремонту частини дорожнього покриття по вул. Вовківській в м. Борщів та проведення робіт з облаштування сходів й пандусу до міського парку із вул. С.Стрільців. За результатами обговорення члени комісії підтримали зазначені клопотання та доручили здійснювати персональний контроль за якістю виконання робіт першому заступнику міського голови Богдану Прокопишину.
Головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради інформував присутніх про результати зустрічі представників міської ради з керівником управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА Орестом Сінгалевичем щодо підготовки проекту з переробки пластику, а саме виготовлення бруківки та черепиці.
Також до членів комісії звернувся секретар міської ради Володимир Чугаєвський з питанням щодо погодження проведення робіт із облаштування автобусної зупинки по вул. В.Великого, за результатом голосування рішення - підтримано.

Чимало талантів об’єднав актовий зал Борщівської школи мистецтв 17 жовтня. В цей день тут святкували Міжнародний день музики та День художника.
Перед початком святкового заходу кожен охочий мав змогу ознайомитись з кращими мистецькими творами вихованців школи мистецтв тут були представлені натюрморти, пейзажі, портрети та тематичні картини.
На початку святкового заходу до присутніх звернулась директор школи мистецтв Галина Онишко, яка розповіла про історію створення закладу та розвитку гуртків, також похвасталась вихованцями, які сьогодні працюють у мистецькій та творчі галузі України, а також і закордоном.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Андрій Чокан, який від імені міського голови привітав вихованців та вчителів музики та художнього мистецтва з їхнім творчим й професійним святом. Теплі слова прозвучали на адресу викладачів, які протягом багатьох років докладають максимум зусиль для розвитку творчого потенціалу своїх вихованців.
Всечесний отець Богдан Боднар також привітав присутніх та благословив їх на нові звершення.
Підтримали юних виконавців на свято завітали їхні друзі, батьки, педагоги. Серед запрошених був присутній директор Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького Олег Левицький.
Впродовж усього концерту глядачі мали можливість отримати гарний настрій та зарядитися позитивним настроєм. Кожен вихованець та його творчий педагог продумали свої виступи до найменших дрібниць: зі сцени найменші вихованці школи мистецтв, але уже артисти презентували глядачам свої найкращі художні номери та дивували майстерністю виконання.
Усіх учасників святкування нагороджено пам’ятними відзнаками, а кращих митців — грамотами.
Кожен учень у свій виступ вклав частинку своєї душі й таланту, щоб порадувати своїх педагогів та глядачів.

Фото на https://www.facebook.com/borschivrada

 

Бюджет для громадян – це новий для України формат пояснення складних бюджетних питань у зручних форматах: інфографіка, інтерактивні презентації, друковані видання з візуалізованими даними, які доносять інформацію про те, як і куди йдуть гроші громади. На майдані Незалежності за супроводу експерта Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Володимира Старика вперше в Борщеві показали усі видатки та доходи місцевого бюджету простою та зрозумілою для громадян мовою. Борщівська громада розробила та розповсюдила інноваційний інструмент бюджетної інформації та залучення громадян до бюджетного процесу — бюджет для громадян.
Всі охочі громадяни мали змогу долучитись до внесення пропозицій, які будуть враховані під час формування міського бюджету на 2020 рік.
Проект «Доброчесні громади» реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма USAID DOBRE спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Фото на https://www.facebook.com/borschivrada

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 18 членів виконавчого комітету міської ради.
За результатами розгляду питань порядку денного підтримано - 20 питань, не набрали необхідної кількості голосів для схвалення - 3 питання, зокрема: «Про затвердження логотипу та гасла Борщівської ОТГ»
«Про схвалення проєкту Цільової програми з шахів у Борщівській ОТГ на 2020 – 2024 роки»;
«Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди по вул. С. Бандери».
Особливу увагу звернуто на посилення контролю за готовністю до опалювального сезону на 2019-2020 роки закладів соціальної сфери, при розгляді даного проєкту рішення міським головою Іваном Кобилянським внесено ряд доповнень, які підтримані членами виконкому.
У блоці питань «Різне» обговорено питання щодо виникнення заборгованості споживачами за оплату комунальних послуги, зокрема щодо водокористування та вивозу ТПВ.
У свою чергу Іван Кобилянський інформував присутніх про актуальні питання діяльності міської ради, а саме мова йшла про проведення ремонту доріг, необхідності облаштування пандусу в міському парку, створення спільної робочої групи з передачі об’єктів комунальної власності району до відання міської ради.
Члени виконкому в ході обговорення питання про передачу об’єктів комунальної власності, а саме Борщівської ЦРКЛ висловили позицію, що дані рішення мають бути обговорені на усіх рівнях влади, в тому числі об’єднаних територіальних громад та району, з метою прийняття єдиного конструктивного рішення, а саме збереження установи та максимального комплекту послуг в дані установі.

Дочірні категорії