Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

В рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку „Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області” відповідно до Програми підтримки секторальної політики, 22 листопада 2019 року о 11.00 в приміщенні обласної державної адміністрації (каб.№532) відбудеться семінар на тему: «Методи та практичні інструменти організації ефективного менеджменту, маркетингу, продажів – тренди 2020р.»
На зустріч запрошуються потенційні та діючі суб’єкти господарювання об’єднаної територіальної громади. Суб’єкти господарювання, які виявлять бажання взяти участь у даному заході, прохання повідомити сектор економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Програма тренінгу:
1. Маркетинг. Тренди маркетингу.
2. Нові тенденції в продажах.
3. Новітні підходи в менеджменті.
4. Тренди, інновації та тенденції розвитку бізнесу 2020.
5. Особливості формування маркетингової стратегії та унікальної торгової пропозиції в 2020 році.

Шановні краяни!
Революційні події 2013-2014 років змінили не лише сторінки нашої історії, але й свідомість громадян. Орієнтиром нашого життя стали жертовність в ім`я свободи, незалежності, європейського вибору. Майдан Гідності показав усьому світові, що українці, як волелюбна нація, уміють боронити свободу і Вітчизну навіть ціною власного життя. Прикладом цього є доленосні події в Києві і на Донбасі. Тисячі українських вояків захищають нашу державу від московського агресора, сотні волонтерів, небайдужих українців у час найбільших випробувань об`єдналися, аби підтримати військо, не дати ворогу захопити нашу землю. Пам`ять про Небесну Сотню і тисячі загилих героїв на війні навічно житиме у наших серцях, і є гідним прикладом для наступних поколінь. Мета українців -- перемогти ворога, творити достойне життя для дітей і внуків, будувати процвітаючу, демократичну державу. І нехай у нашій праці, прагненні справедливості допомагає нам Господь. Добра вам, дорогі краяни, здоров`я, достатку, втримки і віри в нашу справу і боротьбу. Попри всі незгоди ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні! Героям слава!

Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ, міський голова

В рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» за супроводу експерта Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» (в рамках програми «DOBRE») Володимира Старика та за участю працівників фінансового відділу Борщівської міської ради проведено інформаційно-просвітницький захід, під час якого всі охочі громадяни мали змогу долучитись до внесення пропозицій, які будуть враховані під час формування міського бюджету на 2020 рік.
Пропозиції мешканців громади систематизовано та опубліковано тут.

Борщівська міська рада запрошуємо усіх охочих та зацікавлених у розвитку громади та кемпінгу-громадського простору в с. Королівка на зустріч з спеціалістами з ландшафтного дизайну. Ми хотіли б побачити та почути молодь, громадські організації, та підприємців, їхні думки та пропозиції. Цей проєкт є надзвичайно амбіційним та покликаний створити нову атракцію на території громади.

Метою зустрічі буде планування кемпінгу-громадського простору за підтримки програми «DOBRE». Міська рада, як замовник проєкту, має деякі напрацювання в цьому напрямку, наше завдання полягає в створенні сприятливих умов для розвитку галузі туризму, дозвілля, нових робочих місць на території населених пунктів громади. Ми зацікавлені в створенні якісного та нового громадського простору поруч з нашою перлиною – найдовшою гіпсовою печерою Світу - «Оптимістичною». Усім відомо, що до печери постійно приїжджають гості та туристи з усіх куточків світу, але для них не створено жодних умов. Окрім відвідувачів печери, кемпінг буде місцем відпочинку для жителів громади та усіх бажаючих. Проєктом передбачено місця для паркування транспорту, торгівлі та кілька цікавих локацій.

Зустріч відкрита для всіх, реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас в понеділок 25 листопада 2019 року о 10.00 год. в приміщенні міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Грушевського, 2, кабінет міського голови.

22 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Місце проведення: Борщівська міська рада (кабінет міського голови)

Час проведення: 10.00

 

Дочірні категорії