Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДП «Техніка», як суб’єкт господарювання із надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з метою впорядкування процесу надання житлово-комунальних послуг відповідно до законодавства, а саме вимог Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (частина 1 стаття 19) та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (стаття 23,24), звертається до мешканців багатоквартирних житлових будинків №144, №144а, №146в, вул. С.Бандери, м. Борщева з пропозицією укласти індивідуальні договори з ДП «Техніка» про надання вище перелічених послуг, оскільки послуга з централізованого водопостачання та водовідведення надається згідно з умовами договору, що укладається з урахуванням особливостей, визначених Законом, та вимогами правил надання цих послуг, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення:
1.Паспорт громадянина України (ксерокопія);
2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
3. Заява - звернення для укладання договору на ім'я директора ДП «Техніка» (в довільній формі);
4. Довідка про пільги (за наявності).

Плата за комунальну послугу з централізованого водопостачання та водовідведення нараховується за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Згідно рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради №108 від 18.06.2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» - для населення у м. Борщеві тариф з централізованого водопостачання становить 15,99 грн. за 1 куб.м; з централізованого водовідведення – 3,83 грн. за 1 куб.м.

Для укладання договорів просимо звертатись в ДП «Техніка» за адресою:
вул. Гніздовського, 2, м. Борщів.
Для довідок звертатись за тел.2-15-91.

ДП «ТЕХНІКА»

ОГОЛОШЕННЯ
До уваги жителів Борщівської ОТГ

З 23 жовтня 2019 року по 30 жовтня 2019 року представники Борщівської ОТГ будуть проводити опитування жителів громади.
Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості надання послуг в громаді з утримання та ремонту доріг в межах компетенції Борщівської ОТГ.
Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо покращення утримання дорожнього господарства в громаді.
Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Борщівської міської ради 15 листопада 2019 року.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0975805106.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити якість надання послуг з «Утримання та ремонту доріг в межах компетенції Борщівської ОТГ». ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
•Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи.
• Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера Анкета складається з 5 запитань.
• Анкета заповнюється з ваших слів В ЕЛЕКТРОННІЙ АБО ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в планшет, телефон або анкету). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Борщівської ОТГ, який посвідчує його участь у опитуванні.

ЯК БАГАТО МИ ЗНАЄМО ПРО СВОЮ ГРОМАДУ ?
Гадаємо, що рідко хто задавав собі схоже запитання.
А чи знали Ви, що на території нашої громади знаходиться найбільша гіпсова печера світу?
А чи знали Ви, що в печері «Оптимістична» знаходиться перший в Європі підземний мінералогічний музей?
А чи знали Ви, що в школі села Мушкатівка розміщується музей домашньої ікони?
А чи знали Ви, що Миколаївська церква с. Висічка збудована в 1763 році?
А чи знали Ви, що триярусна дзвіниця Борщівського костелу перебудована, як вважається, з оборонної вежі замку XVII століття?
А чи знали Ви, що в м.Борщеві розміщується краєзнавчий музей обласного значення?
А чи знали Ви, що в 1905 році в Циганах побудовано кам’яну церкву, яка є окрасою села і сьогодні, а стару дерев’яну церкву продали до села Дубівка без образів, але під час розбирання старого храму виявилось багато матеріалу пошкодженого, тому покупці зажадали компенсувати матеріали образами?
А чи знали Ви, що в село Висічка було колись знаним в Європі центром виноградарства, а вино з Висічки прямувало до цісарського столу та у маєтки знаних у Східній Європі шляхетських родів?
А чи знали Ви, що в 1675 році у с. Висічка перебував Ян ІІІ – король Речі Посполитої?
А чи знали Ви, що в приміщенні Борщівського агротехнічного коледжу знаходиться музей історії України?
Саме для відповіді на ці та безліч інших запитань ми створили Туричтичний сайт Борщівської ОТГ. Досі жителі громади та туристи, які мандрують нашим краєм, або ж тільки планують свої подорожі, не мали змоги на одному ресурсі ознайомитись з територією на котрій ми з Вами проживаємо.
Ми зібрали на згаданому майданчику інформацію про історію кожного населеного пункту, що входить до складу Борщівської громади, про те, як туристи та гості зможуть добратись до нас, де вони зможуть поїсти, переночувати, що подивитись, про фестивалі, що проходять на нашій території, музеї, пам’ятки архітектури, екскурсії підземні, повітряні.
Ми зацікавлені в розвитку галузі туризму на території громади, а тому звертаємось до жителів усіх населених пунктів з пропозицією: якщо Ви хочете долучитись до розвитку зеленого туризму, маєте створені умови для розміщення гостей, ми обов’язково розмістимо інформацію про Ваші зелені садиби на своєму ресурсі (зв’яжіться з нами за телефоном розміщеним у розділі контакти «Туристичного сайту»).
Отже в четвер 24.10.2019 року о 18.30 на площі біля Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3- гімназія ім. Р. Андріяшика» відбудеться презентація «Туристичного сайту Борщівської ОТГ».
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!
З нас запашна кава – з Вас хороший настрій.

 

В рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» експертом Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» (в рамках програми «DOBRE») Володимиром Стариком за участю начальника фінансового відділу Борщівської міської ради Тетяни Мельник проведено інформаційно-просвітницький захід "Молодь і бюджет громади" з учнями 10-11 класів Борщівського НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №3 - гімназія ім.Романа Андріяшика".
Присутні детально ознайомились з бюджетом для громадян Борщівської ОТГ.
Наприкінці заходу було проведено інтерактивний квест, завдяки якому старшокласники узагальнили та закріпили свої знання щодо розвитку та активної участі у плануванні майбутнього бюджету для громади.

Дочірні категорії