Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!
Завершився ще один навчальний рік. Його важко назвати звичайним. Він став не тільки серйозним викликом сьогоднішнього дня, але й можливістю знайти новий формат комунікації. Було незвично учням, які прагнули живого спілкування з учителями, батькам, які виконували роль педагога. Але в нас усе вийшло! Спільними зусиллями ми успішно його завершили! Звертаємось до випускників 2019/2020 року. Ваш останній дзвоник припав на неординарні події. Спасибі за те, що виявили виваженість та організованість. Не сумуйте, якщо раптом вам здасться, що ваш Випуск не залишить яскравих спогадів. Навіть через багато років, коли говоритимете, що закінчили школу у 2020 році, усі розумітимуть, що ви - неповторні випускники! Крокуючи у самостійне доросле життя, бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Зичимо впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Цього дня хочемо відзначити активну позицію батьків. Дистанційне навчання стало несподіваною формою для багатьох, але ви з тактом і терпінням увійшли в процес, розуміючи його необхідність і важливість.
Шановні педагоги, труднощі сприяють нашому зростанню. Будь-яке завдання з такою командою можна вирішити! Дякуємо всім за злагодженість дій у непростих умовах! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Сердечно бажаємо всім процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичимо вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!


З повагою міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ
Заступник міського голови Андрій ЧОКАН
начальник відділу освіти міської ради Галина КАШУБА

 

 

99011800 3235733559793349 5098318599181828096 n

 

   Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради від 25 травня 2020 керуючись рішенням Уряду, яким запроваджено адаптивний карантин до 22 червня з 25 травня 2020 року на території Борщівської громади ДОЗВОЛЕНО:
- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводиться за погодженням із Міністерством охорони здоров’я за результатами оцінки епідемічних ризиків;
діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);
- регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
- відвідування закладів дошкільної освіти (за наявності рішення відповідних органів місцевого самоврядування, щодо початку роботи цих закладів).


   Також з 1 червня 2020 року на території Борщівської громади ДОЗВОЛЕНО:
- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;
- роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);
- перевезення пасажирів залізничним транспортом у приміському сполученні в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

 

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.
Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати:
• математика – 25 червня,
• українська мова і література – 30 червня,
• фізика – 2 липня,
• іспанська, німецька, французька мови – 6 липня,
• англійська мова – 7 липня,
• історія України – 9 липня,
• біологія – 13 липня,
• географія – 15 липня,
• хімія – 17 липня.
Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО визначатимуться:
• з математики, фізики – до 16 липня,
• з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,
• з географії, хімії – до 28 липня.
Відповідно, результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:
• з математики, фізики – до 17 липня,
• з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня,
• з географії, хімії – до 29 липня.
Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.
Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

Шановні жителі Борщівської громади!

Працівники КП „Борщівська ЖЕД №1“ активно продовжують наводити лад на вулицях нашого міста. В центрі міста на облаштованих клумбах комунальники прополюють бур’яни та підсаджують квіти.

Виконавчий комітет міської ради нагадує, що до цієї справи повинні долучатися всі без виключення суб’єкти господарювання та мешканці приватного сектору, адже благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. За те, щоб у Борщівській ОТГ було завжди затишно, комфортно, своєчасно прибиралося та щоденно вивозилося сміття, мають відповідати не лише комунальні служби, а й усі жителі громади.

Згідно «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Борщева», а саме :

пункт 3.2. Громадяни міста забезпечують благоустрій на присадибних ділянках, земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства чи будівництва у власність, користування, оренду, а також прибирання прилеглих територій загального користування: по всій довжині прилеглої земельної ділянки; в ширину – відповідно до пункту 14.1. Правил благоустрою або до проїзної частини вулиці чи бордюрного каменю.

пункт 4.8. Підприємства, установи і організації на власних та прилеглих територіях повинні здійснювати весь комплекс робіт, спрямований на наведення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме:

4.8.8. Регулярне знищення бур'яни, скошення трави заввишки більш як 25 см, видалення сухостійних дерев та чагарників, видалення сухого та поламаного гілля та забезпечення їх видалення.

Зобов’язуємо Вас здійснити заходи щодо прибирання своєї та прилеглої території.

Не дотримання Вами правил благоустрою призведе до притягнення Вас до адміністративної відповідальності відповідно до ст.152 КУпАП. Попереджаємо Вас і зобов’язуємо вжити всіх необхідних заходів щодо недопущення порушень та усунення діючих.

Давайте разом зробимо нашу громаду чистою та привабливою!

Зробимо усе, щоб наша громада асоціювалась не лише з борщем та вишиванками, але й з чистотою та порядком.
Шановні жителі, благоустрій території нашої громади залежить від кожного з нас. Якщо Ви вже провели роботи з благоустрою на своїй земельній ділянці та прилеглій території до своїх будинковолодінь, зверніть увагу на сусідні ділянки та підкажіть сусідам зробити те ж саме.

Начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міської ради
Василь КАЛУЦЬКИЙ

99118434 1131815307174880 4546817233275322368 o 

У перший літній день ми відзначаємо Міжнародний День захисту прав дітей. Цей день покликаний для того щоб привернути увагу суспільства на необхідність захищати права малечі. Головна мета цього свята щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
В рамках святкування Дня захисту дітей Борщівська міська рада організовує онлайн конкурс - «Громада очима дітей» щоб через призму дитячих малюнків побачити вектор розвитку НАШОЇ ГРОМАДИ.

Детальніше:Онлайн конкурс - «Громада очима дітей»