Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Шановні працівники культури!

Сьогодні, в день вашого професійного свята, прийміть щирі вітання. 
Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.
Висловлюю глибоку подяку всім тим, хто відроджує українську національну культуру, веде активну культурно – просвітницьку діяльність.
Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує нові яскраві творчі ідеї та життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою
міський голова   Іван Кобилянський

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної  оцінки об’єкта  комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади.

Об`єкт оцінки: нежитлове приміщення (колишньої котельні) площею 37,3 м, яке знаходиться за адресою: м. Борщів, вул. Володимира Великого, 12 «і».

Мета проведення  оцінки: визначення початкової (ринкової) вартості об’єкта для подальшого його відчуження шляхом продажу.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Борщівської міської ради від 26 лютого 2019 року № 1238.

Учасникам конкурсу необхідно подати до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів, відповідно до затверджених форм.

До підтвердних документів належать:

  • Інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
  • Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності;
  • Інформація про претендента.

Всі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності».

Документи подаються до Борщівської міської ради за адресою: м. Борщів,      вул. Грушевського, 2.

Прийом документів припиняється за 2 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться 25 листопада 2019 року о 14:00, в приміщенні Борщівської міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Грушевського, 2.

Контактна особа – Калуцький Василь Дмитрович – начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради, тел. 0672794880. 

Зразки форм для учасників знаходяться в оголошенні про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності розміщеному на офіційному сайті Борщівської міської ради.

 

У актовому залі Борщівської школи мистецтв відбувся тематичний вечір присвячений 101- ій річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Участь в заході взяли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, педагогічні працівники, учнівська та студентська молодь, громадськість міста.

Захід розпочався зі спільної молитви та благословення всечесних отців Івана Яворського та Богдана Боднара. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність України.

Перед присутніми виступили: чоловічий народний аматорський колектив будинку культури с.Цигани (керівник Василь Савчак), солістка сільського клубу с.Стрілківці Христина Матлак, читець будинку культури с.Мушкатівка Діана Мізюк, заслужений журналіст України, почесний громадянин міста Борщева Петро Довгошия.

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ УТВОРЕННЯ СПІЛЬНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

 

 

Борщівська міська рада проводить громадське обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства.

Підстава для розроблення проекту Договору – рішення Борщівської міської ради 02 липня 2019 року №1471 «Про ініціювання співробітництва територіальних громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами».

Відповідальна особа – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міської ради Калуцький Василь Дмитрович, тел. 0672794880.

Пропозиції (зауваження) до проекту Договору можуть подаватись зацікавленими особами подають у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Борщівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Громадське обговорення триватиме протягом 15 днів з моменту публікації, відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».                                                              

 міський голова - Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

Завантажити договір

 

Ми вже звикли сприймати простуду, як постійну супутницю холодної пори року. Але виявляється її можна уникнути – головне добре підготуватись! Звичайно, більшість простудних захворювань проходить без ускладнень, за умови правильного і своєчасного лікування. Однак варто погодитися, що профілактика захворювання завжди краще його лікування. Існують прості способи, як убезпечити себе від гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), ГРЗ та інших простудних хворіб.

Грип та гострі респіраторні інфекції (ГРВІ) залишаються найбільш поширеними хворобами, що реєструються в Україні та мають сезонний характер. Щороку на них хворіють 11-13 млн. чоловік (96% від усіх зареєстрованих інфекцій). Ці два діагнози по своїй суті дещо відрізняються між собою; проте розпізнавання їх на рівні сімейного лікаря чи педіатра викликає утруднення, особливо коли мова йде про поодинокі випадки, що якоюсь мірою пов’язане із проявами захворювання, спільними для багатьох респіраторних інфекцій . Особливо схильні до цих захворювань діти, які відвідують дитячі дошкільні установи, школи. Природно, що всі зацікавлені в тому, щоб захистити себе та своїх дітей та близьких від вірусних інфекцій і намагаються знайти для цього ефективні заходи профілактики.

Джерело вірусу-людина і лише хвора людина. Отже, уникайте скупчення людей, надайте перевагу пішим прогулянкам в замін автобусу.

Маска-корисна, але не панацея. Бажано бачити її на хворому, якщо поряд здорові: вона зупинить крапельки слини, особливо багаті вірусом.

Часте миття рук-обов’язкове, адже руки-джерело вірусу не менш значуще ніж рот та ніс. Хворий торкається обличчя, вірус потрапляє на руки, хворий торкається руками інших предметів, що є навколо і здраствуй ГРВІ!

Мийте часто руки, носіть з собою вологі дезінфікуючі серветки. Паперові гроші – також джерело поширення вірусів.

Оптимальна температура в приміщенні близько +20-+21 ОС вологість 50-70 %. Обов’язкове часте і інтенсивне наскрізне провітрювання приміщень, адже вірусні частини годинами зберігають свою активність в сухому, теплому та нерухомому повітрі, але майже руйнуються в повітрі прохолодному, вологому та рухомому. Будь-яка система опалювання сушить повітря. Потрібне часте вологе прибирання, використовування зволожувачів повітря. Потрібно проводити більше часу на свіжому повітрі, адже «підчепити» вірус під час прогулянок практично неможливо.

В якості профілактики простудних захворювань також можна використовувати загартовування. Правда, починати загартовування потрібно набагато раніше і стартувати в період абсолютного здоров’я. Ефект загартовування створюється завдяки різниці температур. Влітку температура повітря вище температури води. Тільки не починайте різко процедуру загартовування. Якщо ви вирішили почати загартовуватися вдома, робіть це поступово. Наприклад, почніть з обливання водою температурою +36 (температура тіла) і через кожні три-чотири дні знижуйте температуру води на 1-2 градуси. Бажано зупинитися на порозі 12-13 градусів і далі обливатися саме такою водою.

Правильне харчування – кращий спосіб забезпечити організм вітамінами. А з народних методів з метою профілактики простудних захворювань використовуйте натуральні компоти з сухофруктів, варення (всім відома користь малинового варення), відвари з цілющих трав. Пам’ятайте про вітамін С, він украй важливий в якості профілактики застуди.

Зволоження слизових оболонок, також має важливе значення. Адже слиз у верхніх дихальних шляхах забезпечує функціонування так званого «місцевого» імунітету – захисту слизових оболонок. Якщо слизові пересихають – робота місцевого імунітету порушується і віруси відповідно з легкістю долають захисні бар’єри. Щеплення ефективне, якщо проведене вчасно і власне тією вакциною, яка захищає від актуальних цьогоріч штампів вірусу грипу. Лікування ГРВІ і грипу зокрема це не ковтання пігулок, а створення таких умов, щоб організм легко з вірусом впорався!

Якщо дотримуватися цих досить простих правил, можна залишитися здоровим і і бути бадьорим протягом року!

 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!

 

Борщівське відділення
управління виконавчої  дирекції
Фонду соціального страхування України
в Тернопільській області

Дочірні категорії