Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Весняний призов у 2020 році повинен був розпочатися 1 квітня. Однак через пандемію коронавірусу його перенесли на травень. Відповідний указ ще у січні 2020 року підписав Президент України Володимир Зеленський. У відповідності Указу Президента №103/2020 від 23.03.2020 року терміни призову на строкову службу до Збройних Сил України змінені i триватимуть до кінця липня.
Юнаки, які не мають вищої освіти будуть служити протягом 18 місяців, а для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра — 12 місяців.
У Міністерстві оборони України зазначають, що військовослужбовців-строковиків до виконання бойових завдань у районі проведення OOC не залучають.
Призовний вік в Україні у 2020 році встановлено — це чоловіки 18-27 років. Чоловіки віком 20-27 років, які визнані придатними до стройової підготовки i не мають підстав для відстрочки a6o звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України.
Відтермінування від призову 18-річним передбачено в українському законодавстві. Ane якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу, то ïx приймуть до лав Збройних сил Україні та інших військових формувань. У Міністерстві оборони наголосили, що це відбуватиметься лише за їхньою письмовою згодою.
На виконання розпорядження військового комісара Борщівського районного військового комісаріату за №2/948 від 25.05.2020 року сектором оборонної роботи, військового обліку призовників і військовозобов’язаних виконавчого комітету Борщівської міської ради Тернопільської області, проведено звірку та уточнення списків призовників, які перебувають на військовому обліку та з 1 червня 2020 року розпочато заходи по оповіщенню військовозобов’язаних призовного віку, щодо строкової служби 2020 року.

Під головуванням міського голови Івана Кобилянського відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради.
Під час засідання члени комісії розглянули питання «Про стан епідемічної ситуації спричиненої гострої респіраторною хворобою COVID-19 та послаблення протиепідемічних заходів на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 та запроваджені рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».
З цього питання присутні заслухали доповідачів: Катерину Никорчук, завідувача Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний центр МОЗ України», Оксану Шетелинець, начальника Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, Віталія Гладкого, директора КНП "Борщівська районна лікарня" Борщівської районної ради Тернопільської області та Олега Соколовського, головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради.
В ході доповіді, членів комісії інформували, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392, уряд визначив, що послаблення здійснюється на території регіонів, які одночасно відповідають таким ознакам:
 інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
 завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків;
 середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.
Зазначено, що повноваження щодо послаблення протиепідемічних заходів на території регіону застосовується та припиняється на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в регіоні відповідних ознак. Це рішення переглядається не рідше одного разу на сім днів з урахуванням поточної епідситуації в регіоні.
Також присутніх поінформовано про рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській
За результатами заслуханих доповідей та обговорення, члени комісії вирішили:
1. Інформацію про стан епідемічної ситуації в області та районі щодо захворюваності на (COVID-19) та наявність ознак для послаблення протиепідемічних заходів та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній держаній адміністрації від 28 травня 2020 року (Протокол №18) та виступаючих взяти до відома.
2. Визначити, що на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для послаблення протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА від 28 травня 2020 року (Протокол №18), запроваджено послаблення протиепідемічних заходів а саме:
дозволено з 1 червня 2020 року пасажирські перевезення на приміських, міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні)
Продовжено карантин у закладах професійної (професійно-технічної), фахової, передвищої і вищої освіти області до 22 червня 2020 року та здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання до повного відновлення звичного режиму роботи, окрім учнів та студентів останнього року навчання зазначених закладів освіти.
З 1 червня 2020 року відновити з дотриманням усіма учасниками освітнього процесу вимог щодо протиепідемічного захисту:
відвідування занять у випускних групах не більше ніж 10 осіб у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області;
проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації (іспитів) у закладах професійної (професійно- технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять;
атестацію здобувачів фахової передвищої та вищої освіти області й відповідних підготовчих заходів;
отримання документів про професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіти;
участь в освітньому процесі, пов'язаному з освітою дорослих;
участь у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;
проведення навчального процесу у закладах Державної служби України з надзвичайних ситуацій на території області.
Відновлення освітнього процесу стосується всіх закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області, окрім тих, що розташовані на територіях з несприятливою ситуацією.
4. Керівництву, виконавчим органам та виконавчому комітету Борщівської міської ради, керівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Борщівської об’єднаної територіальної громади, керівникам закладів та об’єктів з масовим перебуванням людей на підвідомчій території та підпорядкованих об’єктах господарювання відповідно до повноважень:
1) забезпечити дотримання установлених обмежень (заборон на період дії карантину), визначених пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рішень регіональної та місцевих комісій з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, та послаблення протиепідемічних заходів на підвідомчих територіях та об’єктах.
2) активізувати роботу робочих груп із залученням представників міської ради, Держпродспоживслужби та Національної поліції з метою контролю за забезпеченням виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України стосовно Тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів на період карантину, здійснювати комісійні перевірки на агропродовольчих ринках, автотранспортних підприємствах, що здійснюють пасажирські перевезення, автовокзалах та автостанціях, залізничних вокзалах та станціях, закладах дошкільної освіти, салонах краси і перукарнях, закладах торгівлі, громадського харчування та інших.
3) Забезпечити доведення до відома перевізників та керівників автостанцій постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 „Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19”.
5. Автотранспортним підприємствам та ФОП, які здійснюють пасажирські автомобільні перевезення в межах наданих повноважень забезпечити неухильне виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
6. Рекомендувати Борщівському відділенні поліції Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області (Андрій Свинарчук) спільно із уповноваженими посадовими особами міської ради продовжувати захоти щодо контролю за додержанням санітарно-епідеміологічних норм та карантинних заходів (обмежень) на виявленні фактів порушень складати протоколи про адміністративні правопорушення.
7. Відділу управління персоналом та організаційно-інформаційної роботи виконавчого комітету міської ради (Тетяна Горб’як) довести рішення регіональної комісії дане рішення до населення Борщівської міської об’єднаної територіальної громади.
8. Про стан виконання рішення регіональної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформувати голову комісії через секретаріат до 5 червня 2020 року
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

За весь період епідемії та станом на 01.06.2020 року на території Борщівського району офіційно зареєстровано 14 випадків захворювань на COVID-19 або 22,4 на 100 тис. населення, в тому числі у 3-ох дітей до 18-ти років.
За результатами 2-ох послідовно проведених лабораторних обстежень від 22.04.2020 року, 02.05.2020 та 06.05.2020, 09.05.2020 16.05.2020 та 26.05.2020 року констатовано одуження у 13-ти осіб, в тому числі у 3-ох дітей.
Територіально:
м. Борщів – 5 випадків (5-ро одужали);
с. Висічка - 1 випадок (1 - одужав);
с. Більче-Золоте - 4 випадки (3-ри одужали) ;
с. Вільховець – 1 випадок (1- одужав);
с. Михалків -1 випадок (1- одужав);
с. Іване-Пусте -1 випадок (1- одужав);
с. Глибочок – 1.
За весь період епідемії COVID-19 у Борщівському районі відібрано і відправлено на дослідження методом ПЛР - 289 проб біологічного матеріалу, досліджено - 287 проб.

1 червня 2020 року о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету (актовий зал будинку дитячої творчості)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

1. Про схвалення звіту про виконання міського бюджету за І-ий квартал 2020 року
2. Про схвалення звіту про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за І-ий квартал 2020 року
3. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2020 року
4. Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунальним підприємством "Борщівська ЖЕД № 1"
5. Про схвалення проєкту рішення міської ради "Про передачу товарно-матеріальних цінностей для комплектації сміттєвих ящиків"
6. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради від 24.05.2017 №135
7. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул. Базарна в м. Борщеві
8. Про надання дозволу жителям багатоквартирних житлових будинків № 42,44,46 по вул. Шевченка в м. Борщеві на встановлення шлагбауму
9. Про проєкт змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки
10. Про затвердження розпорядження міського голови від 25 травня 2020 р. № 143
11. Про затвердження розпорядження міського голови від 25 травня 2020 р. № 144 "Про використання матеріального резерву"
12. Про розгляд заяви ФОП Осадчук О.Я.

 

Завантажити проекти рішень