Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися надалі від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання — це запорука успіху.
Дуже приємно, що жителі Борщівської громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен — кожен мешканець громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогу нашим бійцям.
Титанічну роботу проводять громадські організації, які здійснюють підтримку військовослужбовців, наших краян. Вони здійснюють адресну допомогу бійцям, які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО, а також військовим, що проходять навчальну підготовку. Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.
Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати!
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!


З повагою міський голова Іван Кобилянський

 

Шановні краяни, щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до людей з особливими потребами визначає ступінь цивілізованості суспільства.
Хоча цей день не можна назвати святковим, але він об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їхньої долі.
Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що ці люди живуть поруч з нами і вони потребують допомоги та уваги.
Окремо хочу висловити щиру подяку усім, хто допомагає інвалідам, не залишається осторонь їхніх потреб та проблем. Завдяки вашій турботі, милосердю та підтримці такі люди мають можливість інтегруватися в громаду, відчувати себе повноцінними учасниками сучасності та створювати історію, своїм прикладом надихаючи інших людей з особливими потребами.


З повагою міський голова, Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

 

 

Для розгляду жителів громади підготовлений  Проєкт бюджету Борщівської ОТГ на 2020 рік.
Проєкт міського бюджету узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік».

Завантажити:

 - проєкт рішення виконавчого комітету "Про схвалення проекту міського бюджету на 2020 рік" 

 - проєкт міського бюджету на 2020 рік 

 - прогноз міського бюджету на 2021-2022 роки

 - ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА до бюджету Борщівської ОТГ на 2020 рік

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс, переможець якого отримає 10 000 грн. Студенти, які займуть 2 та 3 місце також отримають грошові заохочення.

Інформація щодо конкурсу:
Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи.
Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.

Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною!

Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.
Тема роботи:
«Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу.
Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Відбулась 38 сесія міської ради, у роботі якої взяло участь  20 депутатів міської ради, міський голова Іван Кобилянський та керівники комунальних підприємств і виконавчих органів міської ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти міської ради Галини Кашуби щодо створення опорного закладу на базі однієї із шкіл міста Борщева. У своїй доповіді Галина Кашуба інформувала про критерії створення закладу та проведення аналізу рівня матеріально-технічного забезпечення шкіл Борщева. За результатом обговорення керівник відділу освіти внесена пропозицію вирішити питання про створення опорного закладу у місті після завершення процесу децентралізації, оскільки саме тоді буде можливо в комплексі визначити структуру освітніх закладів громади.

Взявши до уваги зміни та доповнення до порядку денного, депутати розпочали розгляд наступних питань сесії міської ради.

Усього під час засідання сесії міської ради розглянуто 184 питання, за результатом голосування прийнято 182 рішення, 1питання - зняте з порядку денного, 1 – не набрало достатньої кількості голосів для затвердження.

Відповідно до Регламенту Борщівської міської ради прийняті рішення 38 сесії міської ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради в рубриці «Розпорядчі документи».

Дочірні категорії