Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

IMG 20191212 101212 IMG 20191212 101255

Відбулось засідання позачергової 39–ої сесії міської ради, у роботі якої взяли участь міський голова Іван Кобилянський та 19 депутатів міської ради. На засіданні розглянуто питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік» та «Про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту». Дані питання попередньо схвалені рішенням виконавчого комітету та профільною депутатською комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради. Питання щодо уточнення бюджету на 2019 рік прийнято з урахуванням пропозиції про направлення коштів у сумі 45,0 тис.грн на виконання Плану заходів щодо забезпечення пожежної безпеки адміністративного будинку Борщівської міської ради в частині забезпечення первинними засобами пожежогасіння адміністративних приміщень в яких розташовані апарат та виконавчі органи Борщівської міської ради, а також проведення технічного обслуговування та перезарядки наявних вогнегасників в закладах освіти та культури ОТГ. Із затвердженими рішеннями 39 - ої сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному Веб сайті міської ради у рубриці «Розпорядчі документи».

 

 

79832812 984688411902110 3404473163671666688 n 79094073 841225922974648 2467888354310488064 n
 
11.12.2019 відбулось засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради. На початку роботи комісії за пропозицією депутата міської ради Володимира Дуплавого прийнято регламент роботи комісії, яким передбачено розглянути питання про формування бюджету на 2020 рік на черговому засіданні комісії. Пізніше депутати розпочали розгляд питань порядку денного, після обговорення яких підтримано наступні рішення: «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.»; «Про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту»; «Про затвердження структури виконавчих органів Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»; «Про оплату праці Борщівського міського голови у 2020 році»; «Про оплату праці працівників Борщівської міської ради у 2020 році».
 

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 23 члени виконкому міської ради.

На початку засідання присутніми обговорено питання порядку денного та внесено пропозицію щодо виключення одного питання з розгляду оскільки, в ході вивчення проєкту рішення виникло ряд зауважень, які необхідно доопрацювати розробникам проєкту. Під час голосування дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів для затвердження тому, прийнято рішення затвердити розгляд усіх питань, які попередньо були висвітлені офіційний Веб сторінці міської ради.

Варто зазначити, що членами виконкому схвалені проєкти рішень, які стосуються організації відбування порушниками (засудженими) стягнень (покарань) у виді громадських і суспільно корисних робіт на території Борщівської міської об'єднаної територіальної громади та переліку оплачуваних громадських робіт на 2020 рік. Крім того, схвалено проєкт рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у Борщівській міській раді на 2020 рік».

На черговий бюджетний рік членами виконкому погоджено штатні розписи комунальних підприємств міської ради та схвалено рішення щодо оплати праці Борщівського міського голови та працівників Борщівської міської ради у 2020 році. Схвалено проєкт рішення «Про затвердження структури виконавчих органів Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Розглянуто ряд бюджетних питань, а саме щодо
внесення змін до міського бюджету на 2019 рік
та схвалення проєкту міського бюджету на 2020 рік.

Підтримано рішення про здійснення виносної торгівлі ФОП, розміщення рекламних засобів (штендера та білборда), присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню гаражу по вул. С.Бандери та погоджено продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди.
Прийнято рішення про укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева з ПАРТНЕР ОВЕРСІЗ.

Відповідно до чинного законодавства схвалено рішення щодо взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування жителя с. Королівка.

На підставі розглянутих заяв громадян та клопотань керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти звільнено від плати за харчування окремих здобувачів освіти та від батьківської плати окремих громадян об’єднаної територіальної громади.

Оскільки ряд зауважень члени виконавчого комітету висловили стосовно проєктів рішень з питань «Про схвалення проєкт Програми розвитку малої авіації в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік» та «Про визнання такими, що втратили чинність рішень виконавчого комітету Борщівської міської ради щодо надання дозволу Гудзю І.В. на розміщення рекламних засобів у вигляді трьох двосторонніх білбордів по вул. Нічлава, вул. Промислова, вул. Шевченка та одного білборду по вул. С. Бандери в м. Борщеві» рішення з вищезазначених питань не прийняті.

 

 

 

12 грудня 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Місце проведення: Борщівська міська рада (кабінет міського голови)

Час проведення: 12.00

 

11 грудня 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Місце проведення: Борщівська міська рада (кабінет міського голови)

Час проведення: 10.00

 

Дочірні категорії