Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

УВАГА !!!ОПЛАТА ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ !!!
Комунальні підприємства міської ради -ДП «Техніка», Борщівська ЖЕД №1 та ЖКП «Цукровик»- залишаються надважливими організаціями у житті жителів міста та громади. В умовах карантину їхніми пріоритетними завданнями є: забезпечення цілодобового постачання води та функціонування каналізаційних систем, вивіз ТПВ та благоустрій населених пунктів громади, проведення дезінфекції інженерно – транспортної інфраструктури.
Коли стається аварійна ситуація, наші комунальні підприємства завжди надають допомогу, незважаючи на пору року чи час доби. У міру своїх можливостей, модернізують обладнання, ремонтують трубопроводи, замінюють засувки, озеленюють територію, прибирають вулиці, площі, парки, вивозять сміття.
Оскільки ДП «Техніка» та ЖКП «Цукровик» є госпрозрахунковими, потрібно завжди мати кошти для придбання усіх необхідних матеріалів для роботи, оплати електроенергії, виплати заробітної плати, закупівлі реагентів, придбання палива тощо.
Закликаємо кожного жителя ОТГ !!!
Не зволікайте та оплатіть послуги, котрими ви вже скористалися ( в умовах карантину це зробити можна (і необхідно!) онлайн).
Розрахунковий рахунок UA 963385450000026005300623750 в АТ «Ощадбанк» КОД ЄДРПОУ 32517370 МФО 338545 (ДП «Техніка»).
Розрахунковий рахунок UA 373387830000026005055105424 в ПАТ «КБ Приватбанк» КОД ЄДРПОУ 32517370 МФО 338783 (ДП «Техніка»).
Розрахунковий рахунок: UA793385450000026007336101738 АТ "Ощадбанк ", КОД ЄДРПОУ 32021571, МФО 338545 (ЖКП «Цукровик»).
Надайте допомогу у користуванні цими сервісами своїм рідним та близьким, людям старшого віку.
Настав час великих випробувань і час змін. Бережіть себе, а комунальні служби працюватимуть для вас!

Центральна виборча комісія дозволила виборцям без зареєстрованого місця проживання брати участь на виборах усіх рівнів.

Відтак, виборці, які не мають зареєстрованого місця проживання, можуть визначити свою виборчу адресу за місцем свого фактичного проживання за погодженням з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Борщівської РДА (далі — Відділ).

Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 11.06.2020 № 103.

Для цього такому виборцю необхідно звернутися до відділу за місцем свого фактичного проживання із заявою:

– щодо включення до Державного реєстру виборців (далі-Реєстр) – у разі якщо виборець міста, якому виповнилося 18 років, виявив, що його не включено до Реєстру;

– щодо зміни виборчої адреси – у разі, якщо запис про виборця міститься у Реєстрі, але він вибув із зареєстрованого місця проживання.

Таку заяву можна подати як у паперовій, так  і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. Заява в паперовій формі може бути подана також через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, що дозволить скористатися цією процедурою особам з інвалідністю. Заява в електронній формі подається із застосуванням кваліфікованого електронного підпису виборця.

Заява буде визнана обґрунтованою, якщо до неї додано копію одного з документів, що підтверджують фактичне проживання виборця за вказаною ним адресою. 

До заяви виборець повинен додати:

а)  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорта громадянина України у вигляді книжечки або ID картки, або тимчасового посвідчення громадянина України (для тих, хто нещодавно набув громадянство України);
б) копію документа, що обґрунтовує визначення виборчої адреси.

Документами, що обґрунтовують визначення виборчої адреси, можуть бути:

Договір найму (оренди) житла;
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
Документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою;
Документ, що засвідчує здійснення підприємницької діяльності;
Документ, що підтверджує право власності на житло;
Документ, що підтверджує право користування житлом;
Документ, що засвідчує шлюб або родинні зв’язки.

Строки розгляду заяви: 

Заява виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, розглядається органом ведення Реєстру не пізніше п’ятнадцяти днів від дня її отримання.

Обмеження: 

Виборець без зареєстрованого місця проживання, який визначив свою виборчу адресу відповідно до цього порядку, зможе змінити виборчу адресу не раніше ніж через 180 днів після цього.  Звертаємо увагу, що оскільки місцеві вибори вже зовсім скоро, то подати заяву про зміну або визначення виборчої адреси можна не пізніше 9 вересня.

Форма заяви виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, щодо включення до Реєстру або зміни виборчої адреси, яка встановлена постановою Центральної виборчої комісії від 2 червня 2020 року № 96.

Таким чином, з 1 липня 2020 року відсутність у громадянина України зареєстрованого місця проживання не перешкоджатиме його участі у голосуванні під час проведення загальнодержавних та місцевих виборів.

Нагадуємо, що Відділ знаходиться за адресою: м.Борщів, вул.Шевченка,20а (1 поверх).

На завершальному етапі проведення капітальних ремонтних робіт внутрішніх вбиралень на 2 та 3 поверсі Борщівського НВК ЗНЗ І -ІІІ ст. 3 гімназія ім.Р. Андріяшика .
Про стан проведених робіт та терміни завершення їх виконання міського голову інформував підрядник.
Разом з тим, невдовзі, у цьому ж навчальному закладі будуть розпочаті роботи і на першому поверсі, для цього із міського бюджету виділені кошти для оплати послуг за виконання робіт.
Даний проєкт реалізовується на умовах співфінансування із Канадською програмою «Світ дітей».

Міський голова Іван Кобилянський ознайомився з станом проведення робіт із реконструкції мережі водопостачання по вул. Вовківській з метою забезпечення підключення споживачів до ВНС у с. Вовківці.
Дані роботи виконуються комунальним підприємством ДП «Техніка».

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради.
Під час засідання розглянуто питання « Про стан епідемічної ситуації спричиненої гострою респіраторною хворобою СОУГО-19 та послаблення протиепідемічних заходів на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 435 та запроваджені рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації».
Заслухавши доповідачів, а саме завідувача Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний центр МОЗ України» Катерину Никорчук щодо стану і заходів із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення об’єднаної територіальної громади та головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради Олега Соколовського щодо рекомендації Уряду щодо послаблення карантинних обмежень, комісія вирішила з 05.06.2020коронавірус послаблення карантину