Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

До уваги одержувачів субсидій

subsidiyi 710x4341Картинки по запросу до уваги одержувачів субсидійЗгідно до постанови КМУ № 300 від 26.04.2017року суми невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу станом на 01.05.2017року (696 грн.) будуть поверненні одержувачам субсидій, які мають невикористані суми .
Наголошуємо, що згідно списків, які надані управлінню соціального захисту населення «Тернопільоблгазом», 6010 домогосподарств є претиндентами на повернення коштів.
З 1 липня до1 вересня поточного року необхідно подати до управління заяву на повернення частини невикористаної суми субсидії. . При заповненні заяви необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код та особовий рахунок в організації, що надає послугу (особовий рахунок з газопостачання).
Одержувачі субсидій, які проживають в сільській місцевості можуть заповнити заяви за місцем проживання та передати через уповноважених осіб сільських рад чи громад. Також коректно заповнену заяву субсидант може вислати через відділення Укрпошти (некоректно заповнені заяви розглядатися не будуть).
Виплата коштів буде здійснюватися з 1 вересня 2017 року через поштові відділення за місцем проживання.
Взірець заяви на повернення коштів додається: Шановний отримувачу субсидії!
З 01 травня 2017 року частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Для отримання коштів необхідно до 01 вересня поточного року подати до місцевого управління соціального захисту населення заяву зазначеного зразка. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(лінія відриву) ЗАЯВА Прошу невикористану суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання (електроенергії) для індивідуального опалення перерахувати на мій поточний рахунок № ______________ МФО ____________ код ____________________ банк _________________________ Виплатити через державне підприємство поштового зв’язку № _________
_______________ ________________________
            (дата)                             (підпис)

 

19105978 1682993428663200 3461692121876373313 nПерший заступник міського голови Богдан Прокопишин взяв участь в командно-штабних навчаннях щодо дій органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на Тернопільщині, які проходять в регіоні з 12 по 16 червня 2017 року, де відпрацьовують дії у різних можливих надзвичайних ситуаціях на об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення, а також в установах, організаціях та місцях з масовим перебуванням людей.

13 червня 2017 року, у другий день командно-штабних навчань, відповідно до плану проведення навчань, відпрацьовуються дії у випадку отримання штормового попередження. Адже у Тернопільській області, внаслідок паводків можливе затоплення населених пунктів, які знаходяться біля великих річок. Зокрема, можливе підняття рівня води у басейні річки Дністер. Саме тому в зону підтоплення можуть потрапити населені пункти в Монастириському, Бучацькому, Заліщицькому та Борщівському районах. Загальна площа зони затоплення на території вищевказаних районів може складати 30 тисяч гектарів. При цьому в можливу зону затоплення потрапляє 22 населених пункти з населенням близько 1100 осіб. Зокрема, в Борщівському районі – це 5 населених пунктів, у Заліщицькому – 9, в Бучацькому – 4 і в Монастириському – 4. Проте підтоплення також можливі в інших районах, де є нерозчищені гирла малих і середніх річок.

Сьогодні, під час проведення навчань на території Борщівського району відпрацьовують дії керівники усіх рівнів задля безпеки життєдіяльності населення у разі штормового попередження. Організовано роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Борщівському районному відділі управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, поставлено задачі для виконання.

Вітання

13 червня святкує свій день народження в.о.старости села Пищатинці, член виконавчого комітету Борщівської міської ради

Колач Михайло Йосипович

Прийміть щирі вітання від міського голови Івана Кобилянського та виконавчого комітету міської ради

Міцного здоров’я та мирного неба —
Це все, що для щастя насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок, творчих натхнень,
Святкового настрою в цей ясний день.

Ми Вас привітаєм від щирого серця,
Нехай Вам дуже заможно живеться.
Нехай успіх Вас доведе до зірок
І не відстає від Вас ні на крок!

 

19105986 440970596259358 8823698205181533381 n19029665 440970626259355 6435576720137188911 nПід керівництвом міського голови Івана Кобилянського, 13 червня 2017 року, відбулася апаратна нарада за участю заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради.

Основним питанням було підготовка та формування порядків денних засідань виконавчого комітету та сесії міської ради.

Було обговорено:

 - питання підготовки заходів до Дня Молоді та Дня Конституції України;

- ряд бюджетних питань, щодо внесення змін до бюджету територіальної громади в частині оздоровлення дітей шкільного віку та передбачення коштів щодо компенсації перевізнику витрат пов’язаних з пільговим перевезенням громадян територіальної громади

По завершенню апаратної наради міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів , звернуто увагу на виконання їх функціональних обов’язків.

 

png 14351300861710 червня 2017 року набув чинності Закон України №1817 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», основні засади якого вже обговорювалися на попередніх нарадах. На останньому засіданні Кабінету Міністрів України 7 червня 2017 року прийнято низку нормативних підзаконних актів, що забезпечують та внормовують реалізацію законодавчих змін, зокрема, такі основні постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України:
- Про внесення змін до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури;
- Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. №256 щодо порядку ліцензування будівництва об'єктів 4 та 5 категорії складності;
- Про затвердження критерію, за яким визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами державного архітектурно-будівельного контролю;
- Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи;
- Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 p. №466 щодо порядку надання дозволів на виконання будівельно-монтажних робіт;
- Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію;
- Про внесення змін до Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;
- Про внесення змін до Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України;
- Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 p. №461 щодо порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.
За інформацією держархбудінспекції, відповідно до нового закону відбудеться перехід від триступенової дозвільної системи (повідомлення, декларація, дозвіл) до двоступеневої (повідомлення, дозвіл). А порядок оформлення дозвільних документів визначатиметься не за категорією складності об’єкта будівництва, а за класом наслідків (незначний, середній, значний).
Будівництво об’єктів середнього і значного класу наслідків здійснюватиметься виключно за дозволом. Великі житлові комплекси, багатоповерхові будинки, соціальні об’єкти, торговельно-розважальні комплекси, офісні будівлі будуть зводитись виключно за наявності повного пакету дозвільної документації. У той же час максимально спроститься дозвільна система для об’єктів незначного класу наслідків, які становлять понад 80% від загального обсягу будівництва.
Крім цього, прийнято зміни до постанови від16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» якою затверджено субвенцію об'єднаним територіальним громадам області на поточний рік у розмірі 115,554 млн грн та порядок її використання.
З метою ефективного використання коштів названої субвенції, прийнято розпорядження голови облдержадміністрації від 23 травня 2017 року №291, яким до складу робочої групи з розгляду проектних заявок на проекти формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад включені голови райдержадміністрацій, які першими будуть візувати проектні заявки.
У галузі містобудування очікується декілька наказів Мінрегіону, що перебувають на розгляді в Мінюсті, якими внормовується ведення реєстру містобудівних умов та обмежень та порядку їх видачі.