Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

b54791

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.
В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Нехай цей святковий день принесе в оселі жителів обʼєднаної територіальної громади радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

З повагою міський голова І.Кобилянський

За сприянням Борщівського міського голови Івана Кобилянського та депутатського корпусу Борщівською міською радою укладено договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Комунальна техніка» на закупівлю Сміттєвоза з боковим навантаженням вартістю 1 549 500 грн.

26 червня 2017року даний Сміттєвоз переданий для користування в ДП "Техніка", спеціалістами ТзОВ «Торговий дім «Комунальна техніка» передано документацію та проведено ознайомлювальну консультацію.

Урочисті заходи почалися з хвилини мовчання  в пам'ять Героїв Небесної Сотні  та загиблих воїнів з Борщівського району.

"Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій" - наголосив міський голова Іван Кобилянський.

Згідно розпоряджень міського голови  грамотами міської ради нагороджено за високі досягнення у навчанні, вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики громади та з нагоди Дня молоді учнів загальноосвітніх шкіл об’єднаної територіальної громади, а також  нагороджено грамотами міської ради з нагоди Дня молоді переможців міського конкурсу Молода людина 2017 року.

У рамках святкування організовано автопробіг по маршруту "Борщів - Скала-Подільська-Гуків" до пам'ятного знака Романа Шухевича, всечесні отці  Богдан Боднар та Іван Яворський помолились за волю і долю України, провели освячення Державних прапорів  та прапорів ОУН-УПА, які будуть передані на Схід України, відбулось  нагородження переможців конкурсу "Молода людина року", парад-конкурс молодих сімей з дитячими візочками. Також в центрі міста пройшов шаховий турнір та змагання з арм-реслінгу. Для гостей свята був організований концерт за участю обдарованих колективів та артистів, молодих виконавців.

Прозвучало також музичне вітання і для випускників Борщіської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Випускники пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаються з безтурботним життям. Попереду у них самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Віримо, що вони вступлять на цей шлях достойно. Випускники – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. 

В 21.00 год. біля пам’ятника Борцям за волю України пройшла акція "Герої не вмирають" в пам’ять героїв новітньої української історії із запаленням повітряних ліхтариків.

Довідково: День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 “Про День молоді”. Свято встановлене “На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України”. Раніше Президент України Петро Порошенко у своєму вітанні зазначив, що “молодь завжди стояла в авангарді історичних змін, боротьби за незалежність України — від Героїв Круг до перших студентських палаток Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану, Героїв Небесної Сотні та “кіборгів”.

 

Оздоровлення дітей

До сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Борщівської міської ради звернулося із заявами 44 жителі громади щодо відпочинку та оздоровлення дітей протягом літнього періоду 2017 року. 
Розпорядженням міського голови було створено комісію щодо розгляду заяв громадян на оздоровлення дітей. Під час комісійного розгляду прийнято рішення насамперед оздоровити дітей таких категорій: діти сироти, діти позбавленні батьківського піклування, діти учасників бойових дій (учасники АТО), діти малозабезпечених та багатодітних сімей, обдаровані діти.
Відповідно до цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської міської ради було передбачено 189 тис. грн. на відпочинок та оздоровлення дітей у пансіонаті «Лісова пісня». 
В червні-липні місяці, а саме під час першого заїзду буде оздоровлено 21 дитина на суму 87 тис.грн.
В звʼязку із великою кількістю заяв батьків на оздоровлення дітей протягом літнього періоду 2017 року, 21 червня на засідання виконавчого комітету було винесено питання щодо внесення змін до цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської міської ради з подальшим затвердженням на черговому засіданні сесії міської ради в частині збільшення фінансування даної програми.
Також з 12 по 25 червня функціонували два літні мовні табори при опорному закладі Стрілковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (30 учнів) та Мушкатівській ЗОШ І-ІІ ступенів (20 учнів). 
На організацію гарячого харчування в літніх мовних таборах з цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської громади було виділено 20 тисяч гривень.
В опорному закладі Стрілковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів працював літній мовний табір GoCamp «Креативні Енерджайзери». Отримання статусу GoCamp стало можливим завдяки конкурсу, який проводила громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, посольством США, компанією Microsoft та іншими партнерами у форматі креативної роботи "Запроси волонтера до своєї школи". Ініціатором участі у проекті школи виступила вчитель англійської мови Семенчук Уляна Василівна.
Гасло «Хочеш змінити світ-надихай дітей» стало пріоритетним при організації роботи табору з поглибленим вивченням англійської мови .
Основне завдання проекту – показати учням, що вивчення мов – це легко і просто, весело, розважально та яскраво.
Приїзд волонтера з Лондона Максима Левицького, який є студентом Кембриджського університету факультету «Інженерія», - можливість не лише попрактикувати англійську, але й познайомитись із абсолютно новою людиною, передати українську культуру світові.
Школярі у літніх мовних таборах створювали різноманітні проекти, постери, малювали, співали, танцювали, проводили різноманітні ігри та розваги, удосконалювали англійську та німецьку мови.
Учні побували на екскурсії в м. Кам'янець-Подільський.

1449135128 gazБорщівське УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» повідомляє, що 26 червня 2017 року з 9 по 17 год. в місті Бощеві буде припинено газопостачання в зв'язку проведенням ремонту системи газопостачання (витік газу) по вул.С.Стрільців (крім вулиць Катукова, Шухевича та селища цукрового заводу)