Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

    

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. 

Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Такі дії є вкрай небезпечними, адже достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

Особливо гострою є проблема виникнення загорянь на сміттєзвалищах, адже саме ці пожежі викликають суспільний резонанс та несуть загрозу життєдіяльності населення і значно погіршують екологічний стан навколишнього середовища через виділення шкідливих продуктів горіння.

Тож, зважаючи на те, що пожежонебезпечний період підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, громадянам необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі та не провокувати пожежі на відкритих територіях.

 Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • розводити багаття у лісі та лісопосадках;

  • заїжджати автомобілем до лісу;

  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

  • полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

  • створювати смітники та спалювати відходи;

  • спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

 

small zEC CAA AAAA 13Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.  

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України,дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги (http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres)та офісах Мережі правового розвитку (http://ldn.org.ua/office/)

 

 Без назви 2

19893635 1507567972633211 313623358 o19911820 1507567785966563 1607399326 o

 Відбулася робоча нарада під керівництвом міського голови Івана Кобилянського з керівниками структурних підрозділів міської ради. В ході наради обговорено питання підготовки інформаційних матеріалів до чергового засідання виконавчого комітету міської ради та позачергового засідання сесії міської ради.

Начальник фінансового відідлу міської ради Тетяна Мельник інформувала присутніх про стан виконання місцевого бюджету на 2017 рік та проаналізувла пропозиції щодо розподілу перевиконання дохідної частини міського бюджету за 6 місяців 2017 року.

За результатами обговорених питань Іван Кобилянський  доручив підготувати відповідні проекти рішень до засідань виконавчого комітету та сесії міської ради, попередньо узгодив із керівниками дату та час проведення вказаних засідань.

 

19943044 456243374732080 7820694370529586928 o11 липня відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня міста. Попередньо членами оргкомітету обговорено дату, місце та сценарний хід проведення урочистого заходу . Присутні керівники розглянули питання матеріального та технічного забезпечення, проаналізували пропозиції щодо розміщення розважальних атракціонів.
За результатом обговорених питань прийнято рішення підготувати розширений сценарний хід урочистості для розгляду на черговому засіданні оргкомітету.