Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

18985207 1425875934163173 111654680 n18985367 1425875947496505 1647477658 nМіський голова Іван Кобилянський спільно зі своїми заступниками Олегом Малинником та Богданом Прокопишиним здійснили виїзд в с.Мушкатівку, де проводиться відведення стічних вод та благоустрій придорожньої смуги.
"Серед сміття - найбільше пластикових пляшок та обгорток, а подекуди навіть цілі гори непотребу. Учасники дорожного руху, вочевидь, забувають що пластик у землі розкладається до 200 років і при цьому виділяє токсини, які прямо чи опосередковано впливають на здоров'я кожного. Соромно і тому, що ми себе уже ідентифікуємо європейцями. Та ще свідомо не доросли деякі учасники дорожнього руху до цього поняття. Хочеться щоб наші водії нарешті усвідомили, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять"- наголосив в.о.старости Ярослав Кучер

18920731 1680667055562504 6922736724467440046 o19054963 1680666968895846 8502110196912362214 o

Перший заступник міського голови Богдан Прокопишин і начальник відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради Іван Міська взяли участь у черговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській райдержадміністрації.
Розглянули питання про стан готовності територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах інфраструктури, щодо яких існує загроза вчинення терористичних актів; санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у 2017 році; підготовку місць масового відпочинку на водних об’єктах району та затвердження Плану заходів із запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у 2017 році; пожежну та техногенну безпеки в закладах освіти, охорони здоров’я, об’єктах соціального захисту населення; готовність захисних споруд цивільного захисту району до укриття населення; забезпечення хімічно-небезпечних об’єктів району засобами індивідуального захисту: стан протипожежного водопостачання населених пунктів району.
Начальник Борщівського РВ УДСНС України в області Тарас Рогоза підвів підсумки засідання. Також виступили заступник начальника управління цивільного захисту населення Тернопільської ОДА Ігор Любий та фахівець управління ДСНС Тернопільсокої області Станіслав Ганич.
За підсумками засідання прийнято рішення: інформації доповідачів прийняти до відома; органам місцевого самоврядування, керівникам об’єктів підвищеної небезпеки організувати постійних моніторинг обстановки в районах розташування об’єктів транспортної та критичної інфраструктури (постійно); посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо підвищення пильності, необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози та необхідності інформування поліції при виявленні підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає загрозу (постійно). Визначено ряд заходів до виконання відповідальними керівниками щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у 2017 році.

Робоча група при Мінагрополітики визначила основні напрями реформування у сфері земельних відносин до кінця 2017 року. Робоча група з питань реформування земельних відносин була утворена наказом Мінагрополітики № 155 від 21 березня 2017 року як консультативно-дорадчий орган Міністерства. Серед основних завдань Робочої групи – участь у розробці планів дій щодо реформування земельних відносин; координація вдосконалення інфраструктури ринку землі та проведення просвітницької кампанії із реформування земельних відносин; участь у розробці концепції обігу земель сільськогосподарського призначення та вдосконалення кадастрово-реєстраційної системи тощо. На засіданні Робочої групи, що відбулося на минулому тижні під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка, було розглянуто та затверджено перелік основних заходів із вдосконалення різних аспектів земельних відносин відповідно до кращих світових стандартів.
У засіданні взяли участь представники керівництва Мінагрополітики, Держгеокадастру, Світового банку, представництва ЄС, МВФ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства юстиції України, Стратегічної групи радників при Прем’єр-міністрові України.
Пріоритетним напрямом роботи на найближчі місяці було, зокрема, визначено формування концептуальних засад обігу сільськогосподарських земель, розробка та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». У рамках цього напряму передбачено створення національної платформи для проведення електронних аукціонів з метою забезпечення максимальної прозорості продажу державних та комунальних земель, а також надання можливості її використання для угод купівлі-продажу приватним особам.
Крім того, передбачено інтенсифікувати роботу зі створення Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД). Для забезпечення більш ефективного співробітництва та керованості процесом у рамках Робочої групи буде сформовано підгрупу з координації створення НІГД, в яку ввійдуть представники основних відомств-утримувачів геопросторової інформації та інших зацікавлених сторін.
Для отримання повної та достовірної інформації про стан земельних відносин та забезпечення загальнонаціонального доступу до цих даних заплановано впровадження системи регулярного моніторингу земельної сфери, що є необхідною умовою прийняття зважених рішень як на рівні держави, так і на рівні територіальних громад. Також для уточнення даних про земельні ресурси в 2017 році розпочато створення протоколів виправлення систематичних помилок у Державному земельному кадастрі, а також ведеться робота з упорядкування земельних банків державних підприємств та деяких наукових установ.
«Ми розраховуємо, що ця Робоча група стане платформою для взаємодії різних органів влади для об’єднання зусиль з проведення земельної реформи, – сказав Максим Мартинюк. – Сформований перелік проблемних та вузьких місць у земельних відносинах задає напрями докладання зусиль та напрацювання конкретних кроків для їх вдосконалення».
Він наголосив, що Робоча група не сконцентрована виключно навколо питання відкриття ринку земель, а охоплює всю сферу земельних відносин у комплексі.
Наступне засідання Робочої групи заплановано на другу декаду червня.

 

19021407 1425875354163231 268875688 n19021547 1425875357496564 138072135 n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступники міського голови провели нараду з керівниками комунальних установ з питань :

-поточного ямкового ремонту доріг

-фарбування пішохідних переходів

-вивезення твердих побутових відходів, оскільки в місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради та її структурних підрозділів.

Дочірні категорії