Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відбулося відкриття головної ялинки Борщівської громади.
Жителів та гостей свята привітали міський голова Іван Кобилянський, І-й заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець. Всечесний отець Богдан Боднар благословив присутніх та привітав із сьогоднішнім святом - Днем святого Миколая.
Найменші жителі громади водили святкові хороводи та отримали солодкі подарунки.

 DSC 0769 копія

Професія вчителя надзвичайно складна. Це навіть не професія, це − покликання. Саме виявити талановитих вчителів, дати можливість для їх професійного розвитку має на меті конкурс «Учитель року». Такі конкурси забезпечують професійний ріст вчителя, дають змогу чогось навчитися, перейняти досвід.

У І турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» представили свої професійні здобутки 48 педагогів Борщівської ОТГ у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

Переможцями І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» стали:

      Блізніченко Галина Богданівна, учитель початкових класів філії Стрілковецького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Висічанський НВК «ЗНЗ І ступеня – дитячий садок» (номінація «Початкова освіта»);

         Кучер Надія Романівна, учитель зарубіжної літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (номінація «Зарубіжна література»);

         Кубей Світлана Петрівна, учитель образотворчого мистецтва Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (номінація «Образотворче мистецтво»);

         Скоропад Галина Петрівна, учитель хімії Стрілковецького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (номінація «Хімія»);

         Щур Людмила Михайлівна, учитель історії Королівської ЗОШ І-ІІ ступенів (номінація «Історія»).

Міський голова Іван Кобилянський, начальник відділу освіти міської ради Галина Кашуба вручили переможцям конкурсу грамоти та грошові премії. Іван Кобилянський побажав педагогам успіхів, нових перемог, творчих злетів та гідно представити Борщівську ОТГ у ІІ турі конкурсу.

 

0 02 0a c119b2f93aff616af3c13deb0e9a779fff6413f4e33ece0cd760b000ded55a45 794eb2eb

13 грудня 2019 року з керівниками, відповідальними за пожежну безпеку закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, працівниками культури Борщівської ОТГ проведено нараду-навчання з пожежної  безпеки. На нараді виступили: Галина Кашуба, начальник відділу освіти міської ради; Тарас Рогоза, начальник РВ УДСНС України у Тернопільській області; Юрій Гук, провідний фахівець РВ УДСНС України в Тернопільській області; Олег Соколовський, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради; Марія Шморгун, інспектор відділу освіти міської ради.

 

В рамках навчання «Молодіжний працівник ОТГ» 16 грудня відбулась зустріч представників програми DOBRE та активної молоді Борщівської громади. Під час зустрічі обговорено результати проведеного опитування молоді в Борщівській ОТГ та пріоритетні напрямки розвитку молодіжної політики. Зокрема, мова йшла про головні проблеми, які стоять на шляху для розвитку молоді. Як показало соціальне опитування, це відсутність координуючого органу, який би зміг представляти інтереси молоді, а також належним чином організовувати молодіжні заходи, відсутність робочих місць та гідної оплати праці, обмаль закладів, де б молодь могла змогу проводити вільний час. Варто підкреслити і те, що молоді цікавий активний відпочинок, тому для них в пріоритеті є створення парку відпочинку, будівництво розважально-відпочинкового комплексу та басейну.
Проаналізувавши існуючі проблеми, спільно з молоддю розробили план дій для покращення активності молоді, визначились з персональним планом роботи для кожного учасника навчання.
Висловлюємо сподівання, що такий діалог дасть змогу напрацювати проекти, які дадуть змогу розвивати молодіжну політику у нашій громаді.

0 02 0a 59d631778bc685c275f77e4193f1e30cd228ff96ac501baa63ee78358f6b84d4 2cf7046f 0 02 0a 173f8290ad69d26d6f0aeea6ec087a586b5a1b16a34c4729c5565b5d153e7ec9 95edd250

13 грудня 2019 року з керівниками, відповідальними за гаряче харчування, кухарями закладів загальної середньої, дошкільної освіти Борщівської ОТГ проведено нараду-навчання з питань забезпечення повноцінного, якісного та калорійного гарячого харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти, постачання безпечних та якісних харчових продуктів, покращення матеріально-технічної бази шкільних їдалень та харчоблоків закладів дошкільної освіти, забезпечення вимог санітарних правил і норм в закладах освіти та впровадження системи НАССР.

На нараді виступили: Галина Кашуба, начальник відділу освіти міської ради; Оксана Шетелинець, в.о. начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області; Ігор Свидинський, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини; Марія Шморгун, інспектор відділу освіти міської ради.

 

Дочірні категорії