Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс, переможець якого отримає 10 000 грн. Студенти, які займуть 2 та 3 місце також отримають грошові заохочення.

Інформація щодо конкурсу:
Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи.
Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.

Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною!

Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.
Тема роботи:
«Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу.
Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Для розгляду жителів громади підготовлений  Проєкт бюджету Борщівської ОТГ на 2020 рік.
Проєкт міського бюджету узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік».

Завантажити:

 - проєкт рішення виконавчого комітету "Про схвалення проекту міського бюджету на 2020 рік" 

 - проєкт міського бюджету на 2020 рік 

 - прогноз міського бюджету на 2021-2022 роки

 - ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА до бюджету Борщівської ОТГ на 2020 рік

В Борщівській міській раді розпочинають реалізацію малого економічного проєкту «Будівництво кемпінгу в селі Королівка». Сьогодні, відбулась зустріч представників міської ради з представниками Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Юлією Огаренко та Богданом Синьковим під час якої розглянуто приклади рішень для громадських просторів на основі українського та міжнародних досвідів. Участь в обговорені також взяли президент громадської організації Львівського спелеоклубу «Циклоп» Наталія Юдіна та приватний підприємець Іван Яворський, які підтримали ініціативу Борщівської міської ради щодо облаштування кемпінгу в с.Королівка, неподалік до входу в найбільшу у світі гіпсову печеру «Оптимістична».
Присутні обговорили важливе завдання, яке стоїть в пріоритеті цього проєкту, а саме підвищення туристичної привабливості Борщівської ОТГ та створення комфорту для відпочинку мешканців й гостей громади.
Пізніше представники робочої групи здійснили виїзд в с. Королівка та обстежили територію майбутнього кемпінгу, спільно розробили візуалізацію проєкту.
З пропозиціями, які подані представниками Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1YN_DFvmsir4EzPKjdRy5OHZNr8Y_KQQh

Відбулась 38 сесія міської ради, у роботі якої взяло участь  20 депутатів міської ради, міський голова Іван Кобилянський та керівники комунальних підприємств і виконавчих органів міської ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти міської ради Галини Кашуби щодо створення опорного закладу на базі однієї із шкіл міста Борщева. У своїй доповіді Галина Кашуба інформувала про критерії створення закладу та проведення аналізу рівня матеріально-технічного забезпечення шкіл Борщева. За результатом обговорення керівник відділу освіти внесена пропозицію вирішити питання про створення опорного закладу у місті після завершення процесу децентралізації, оскільки саме тоді буде можливо в комплексі визначити структуру освітніх закладів громади.

Взявши до уваги зміни та доповнення до порядку денного, депутати розпочали розгляд наступних питань сесії міської ради.

Усього під час засідання сесії міської ради розглянуто 184 питання, за результатом голосування прийнято 182 рішення, 1питання - зняте з порядку денного, 1 – не набрало достатньої кількості голосів для затвердження.

Відповідно до Регламенту Борщівської міської ради прийняті рішення 38 сесії міської ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради в рубриці «Розпорядчі документи».

Відбулось засідання депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, у роботі якої взяли участь депутати: Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Ярослав Козій, Роман Сельський, Анатолій Стодола, Валерій Васильків, Мирослава Галяс, Степан Боднарчук, міський голова Іван Кобилянський, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, жителі міста Борщева.
На початку засідання депутати заслухали жителів міста, які звернулись до міської ради з питань облаштування водогону по вул. Залізнична (ділянка ЖД вокзалу) та ремонту доріг по вулицях С.Бандери (ділянка ЖД вокзалу), С. Петлюри та Катукова. Після обговорення звернення мешканців міста Борщева, прийнято рішення, передбачити фінансування на проведення вищевказаних робіт у міському бюджеті на 2020 рік.
Крім того, заслухали керівника Мельнице-Подільського центру медико-соціального обслуговування реабілітації престарілих та інвалідів Надію Кугаївську щодо виділення з міського бюджету коштів для фінансування видатків пов’язаних із утриманням у даній установі підопічних, мешканців Борщівської ОТГ. Після обговорення депутати вирішили, що дане питання повторно буде розглянуте на черговому засіданні комісії після подання керівництвом установи додаткових розрахунків.
Також заслухали бухгалтера Борщівської ДЮСШ щодо виділення коштів на співфінансування видатків на утримання установи, в тому числі оплату енергоносіїв. За результатом обговорення прийнято рішення розглянути клопотання та передбачити фінансування на дані видатки.
Після розгляду всіх звернень члени комісії розпочали розгляд питань порядку денного за результатом обговорення схвалено проекти рішень:
1. Про затвердження Статуту Борщівської міської об’єднаної територіальної громади.
2. Про затвердження Антикорупційної програми ради Борщівської міської об’єднаної територіальної громади.
3. Про розірвання договору оренди нежитлових приміщень від 2 червня 2008 року укладеного з ФОП Верцімаха І.В.
4. Про внесення змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки,в частині надання субвенції для придбання енергозберігаючих вікон.
5. Про внесення змін до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, в частині утримання захисних споруд цивільного захисту.
6. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад.
7. Про затвердження нової редакції Програми забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
8. Про затвердження Програми впровадження системи електронного документообігу у Борщівській міській раді та її виконавчих органах.
9. Про прийняття Програми надання одноразової адресної допомоги мешканцям Борщівської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 рр.
10. Про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету Борщівської міської ради на 2019-2021 роки.
11. Про затвердження Цільової програми культурно-мистецьких заходів у Борщівській об’єднаній територіальній громаді на 2020 - 2022 роки.
12. Про затвердження Програми розвитку волейболу в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки.
13. Цільова ПРОГРАМА розвитку шахів у Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки.
14. Про визначення переможців конкурсу проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів Громадського бюджету Борщівської ОТГ.
15. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
16. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
17. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
18. Про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту.
Не набрав належної кількості голосів для схвалення проект рішення «Про звернення депутатів Борщівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення».
Крім того, депутатами внесена пропозиція заслухати на черговому засіданні сесії міської ради начальника відділу освіти міської ради Галину Кашубу з питань реформування закладів освіти, а саме створення опорних закладів на базі навчальних закладів міста Бощева. Також запропоновано передбачити в міському бюджеті кошти на ремонт водогону по вул. К. Рубчакової в м. Борщеві.

Дочірні категорії