Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

105596930 1157476047942139 4080335448225265166 n

Паркування транспортного засобу не є підставою порушувати Правила благоустрою.
Не поодинокі випадки спостерігали мешканці міста Борщева коли по вул. С. Бандери (ділянка біля в’їзду на територію КНП «Борщівська районна лікарня») водії, залишили своє авто на газоні у недозволених місцях. Автомобілісти розуміють, що паркування на газонах заборонене, але продовжують паркуватися на них.
З метою вирішення цієї проблеми міською радою ініційоване встановлення бордюрів на даній ділянці, що дасть змогу впорядкувати зелену зону та повернути її естетичну привабливість. Виконавцем робіт уже доставлено нові бордюри та підготовлені місця для їх встановлення.

 

Дорога наша молодь, хочемо повідомити, що ми продовжили набір до «Молодіжної ради при Борщівській міській раді», з метою задоволення потреб молодих жителів громади, котрі на даному етапі готові долучитись до діяльності організації, та прагнуть змін в громаді.

Чекаємо усіх бажаючих молодих та активних осіб (від 14 до 35 років), які проживають, працюють та навчаються в громаді.

Для Молодіжної ради та комфортного перебування її представників ми створюємо «Медіа-центр Борщівської ОТГ», який розміщуватиметься в приміщенні другого корпусу Борщівської ЗОШ № 1. Ви зможете зустрічатись в приміщенні медіа-центру, напрацьовувати нові цікаві проекти, генерувати ідеї розвитку інфраструктури, дозвілля, спілкуватись в прямому ефірі з представниками ради та її керівництвом, запрошеними гостями та поширювати свої напрацювання в соціальних мережах організації. Медіа-центр має стати новими ЗМІ для громади, де громадськість та молодь зможуть створити свій якісний та цікавий інформаційний продукт, покликаний активізувати молодь, громадськість та підвищити їхню самоорганізацію.

         Щоб стати кандидатом у Молодіжну раду потрібно:

  1. Написати заяву на вступ до Молодіжної ради (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка (із зразком документу можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та в старости села), (за посиланням).
  3. Надати копію паспорта громадянина України.
  4. Якщо Ви є представником інституту громадянського суспільства (ГО, учнівське чи студентське самоврядування) необхідно подати протокол про делегування, якщо не є - подати підписний лист з підписами 10 осіб, що Вас делегують (за посиланням).

         За грантові кошти (119 304 гривень), отримані завдяки проекту «Місцеві ініціативи для розвитку громад, 2020», за співпраці з Програмою  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE),  спільно із партнером Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», нами здійснюється обладнання приміщення офісними меблями та сучасною офісною технікою: фотокамерою з мікрофоном, ноутбуком, цифровим диктофоном, проектором з екраном, принтером кольоровим, фліпчартом, активною звуковою колонкою з двома мікрофонами, конструкцією для банера, біндером, джерелом безперебійного живлення.

         Чекаємо на Вас за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 2, приміщення міської ради, контактна особа – Андрій Чокан (тел. 0678387158), заступник міського голови, голова ініціативної групи.

         Заявки приймаються до 07 липня 2020 року.

 

Борщівська міська інформує про розгляд електронного звернення жителів м. Борщева від 15.06.2020 року щодо вирубки зелених насаджень.

 

 

Сьогодні представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади вшанували пам'ять усіх загиблих і померлих учасників найжорстокішої війни ХX століття - Другої світової, поклавши квіти та запаливши свічки біля Меморіалу Слави та пам’ятника Борцям за Волю України у місті Борщеві.
В цей день, ми повинні низько схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто поклав своє життя, щоб зупинити фашистську навалу.

Шановні ветерани, учасники бойових дій!

Щороку 22 червня вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга свiтова війна. Горем i болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день наповнений трагічними спогадами та подіями. Тому, наш священний обов’язок - навіки зберегти пам'ять про тих, хто вiдстояв перемогу в цій жахливій вiйнi, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей - уроки iстинної мужності та патрiотизму для сучасникiв.

Сьогоднi, потерпаючи від кривавої військової агресiї на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини I доньки українського народу знову, зi зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш демократичний вибір та незалежнiсть України.

Схиляємо голови перед мужністю I нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти i вижити, який піднявся на бій i перемiг у героїчнiй боротьбі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь i слава живим героям!