Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення та громадських слухань

Питання, що виноситься для обговорення на громадських слуханнях:

Створення спільного українсько-німецького підприємства з виробництва електроенергії на біопаливі у місті Борщеві

Ініціатор громадських слухань – Борщівський міський голова Ігор ЧОПИК.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія інвестиційного проєкту:

мешканці Борщівської міської територіальної громади, депутати Борщівської міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території Борщівської міської територіальної громади.

Можливі наслідки від реалізації інвестиційного проєкту для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Реалізація проєкту:

сприятиме  зайнятості мешканців громади (зокрема, створення 48 робочих місць, а також додаткових робочих місць в суміжних галузях), а також розвитку рослинництва у сільському господарстві;

комплексно вирішиться питання поводження з відходами, в тому числі ліквідація існуючого полігону ТПВ у м. Борщеві, а також стихійних сміттєзвалищ на території громади; 

планується збільшення надходжень до бюджету громади на 15 млн. грн. щорічно з потенціалом до зростання;

на початковому етапі реалізація проєкту потягне за собою фінансові витрати з бюджету громади.

Спосіб забезпечення участі в публічному громадському обговоренні: громадські слухання.

Поштова й електронні адреси для подання пропозицій та зауважень:

вул. Грушевського, буд.2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації триватимуть з 10 по 19 лютого 2021 року.

Громадські слухання з питання створення спільного українсько-німецького підприємства з виробництва електроенергії на біопаливі у місті Борщеві будуть проведені 17 лютого 2021 року о 11 00 год в залі засідань  Борщівської міської ради по вул. Шевченка, буд. 20А (І поверх) у м. Борщеві.

Зауваження та пропозиції можна подавати у формі письмових та електронних листів або звернень до 17 лютого 2020 року.

До розгляду не приймаються анонімні пропозиції, а також пропозиції які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:

вул. Грушевського, буд.2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702

тел.: 0979686085, 03541 2 12 64

Відповідальна особа:  начальник економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та соціального захисту Борщівської міської ради ВОЙТУХІВ Віталій Петрович.

Результати публічного громадського обговорення проєкту рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Борщівської міської ради (сторінка «Взаємодія з громадськістю-Консультації з громадськістю») до 22 лютого 2021 року.

 

146289365 1336347793388296 455667450432650213 n

Сказ – одне з найнебезпечніших інфекційних захворювань всіх теплокровних тварин і людини, що характеризується ураженням центральної нервової системи і при зволіканні за наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

Гризуни є своєрідним резервуаром інфекції, найбільше  хворіють хижі тварини: лисиці, вовки, гризуни. Домашні тварини, як і люди – заражаються через покус або ослинення ураженої ділянки (подряпина, мікроушкодження).

Збудник сказу виявляється у слині інфікованої тварини ще за 10 днів до появи перших клінічних ознак. Хворі на сказ тварини поводяться агресивно чи навпаки – мляво, не реагуючи на наближення людини. У них невпевнена хода чи біг, інтенсивно виділяється слина, боязнь води, утруднене ковтання, настовбурчена шерсть. Собаки ховаються в темні закутки, лякаються різних звуків. Перед смертю з’являється параліч кінцівок, смерть наступає на 7-11 день після прояву клінічних ознак захворювання.

За 2020 рік на території району зареєстровано випадки сказу лисиці (на угіддях між селами Устя - Іване-Пусте), собаки в с. Трубчин, кота в с. Стрілківці, що свідчить про циркуляцію вірусу в природніх умовах і велику імовірність захворювання на сказ.

Загрозлива ситуація щодо сказу тварин на території Борщівської ОТГ. Тільки за січень місяць 2021 року виявлено два випадки захворювання на сказ, це на території селища  цукрового заводу та у с Вовківці і в обох випадках собаки не були вакциновані проти сказу, що є порушенням п.7. ст.37 Закону України «Про ветеринарну медицину», яка зобов’язує громадян, які утримують тварин «доставляти тварин у визначене місце або забезпечувати належні умови за місцем утримання тварин для проведення ветеринарного огляду, діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення. У разі необхідності забезпечувати надійну фіксацію тварини при проведенні маніпуляцій, транспортування (доставки) відібраних зразків тканин, крові та інших матеріалів для діагностичних аналізів»

Одним з пунктів  щодо боротьби зі сказом  є дотримання «Правил утримання домашніх та безпритульних тварин (собак та котів)», посилення відповідальності власників тварин.

 Ще одна проблема, яка потребує вирішення - боротьба з безпритульними тваринами,  відсутність якої сприяє їх  неконтрольованому розмноженню.

Придбавши собаку чи кота, інших тварин, необхідно:

 • • вимагати довідку або ветеринарне свідоцтво про стан їх здоров'я, документи щодо проведення їх чіпування,ветеринарно-санітарний паспорт на тварину;
 • • негайно повідомте ветеринарного спеціаліста і за необхідності зробіть щеплення від сказу;
 • •;у випадку нанесення Вашими тваринами укусів людям чи тваринам негайно повідомляйте ветеринарного лікаря, ізолюйте тварину для 10-ти денного карантинування під його наглядом;
 • • виводьте на прогулянку собак тільки на короткому повідку та у наморднику;
 • • тримайте сторожових собак на прив'язі і відпускайте лише в закритих дворах, що виключає можливість втечі;
 • • уникайте контактів з безпритульними собаками, котами і дикими тваринами;

 За порушення  вимог щодо утримання тварин їх  власники несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

ПРОВАКЦИНУЙТЕ своїх домашніх собак і котів !!!

 

Для проведення вакцинації звертайтесь за адресою: місто Борщів, вул. Промислова,9,  або до завідувачів ветеринарних дільниць, які обслуговують населений пункт, в якому Ви проживаєте.

Очікуємо Вас щодня з 08.00 до 17.00, в п’ятницю до 15.45 год.

Телефон для довідок 2-13-12.

 

Начальник відділу безпечності
харчових продуктів та ветеринарної медицини
районного управління Держпродспоживслужби                                      Ігор Свидинський

 

Виконком заставка
 

2 лютого 2021 року о 10 год. 00 хв.  відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету (малий зал Будинку культури за адресою м.Борщів вул.Грушевського, 2а 2-ий поверх)

Детальніше:Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

60092f4669e5c136036697

Лікарняні та декретні від Фонду отримали 2,6 млн працюючих за підсумками 2020 року

Фонд соціального страхування України направив 17,4 млрд гривень на фінансування лікарняних, ізоляції від COVID-19, допомог по вагітності та пологах для працюючих, які тимчасово втратили працездатність упродовж 2020 року. Це на 20,7% або майже 3 млрд гривень більше, ніж за підсумками 2019 року.

Матеріальне забезпечення від Фонду отримали 2,6 млн застрахованих осіб.   Фондом у повному обсязі профінансовано заяви-розрахунки, подані страхувальниками (роботодавцями) упродовж 2020 року.

Зокрема, за оперативними даними на допомоги по тимчасовій втраті працездатності (у тому числі в разі потреби догляду за хворою дитиною і перебування на самоізоляції) Фонд направив 12,4 млрд гривень. Для здійснення виплат працюючим жінкам, які знаходились у декретній відпустці у минулому році, Фонд направив 4,9 млрд гривень. Допомоги на поховання профінансовано на загальну суму 0,05 млрд гривень.

Порядок отримання матеріального забезпечення від Фонду:

 1. Отриманий в закладі охорони здоров’я листок непрацездатності працівник передає до уповноваженої особи на підприємстві–кадровика, табельника або бухгалтера, для заповнення зворотної сторони листка непрацездатності (визначення страхового стажу застрахованої особи та кількості днів, за які буде надаватися матеріальне забезпечення).
 2. Листок непрацездатності передають на розгляд до Комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (у строк до 10 календарних днів приймається рішення щодо надання матеріального забезпечення).
 3. Бухгалтерія страхувальникарозраховуєсумуматеріальногозабезпеченнятаоформляєзаяву-розрахунокдляотриманняфінансуваннявідФонду. На це відведено до 5 робочих днів.
 4. Страхувальник подає заяву-розрахунок до Фонду (ми радимо робити це дистанційно), після чого на її підставі здійснюється перерахування Фондом заявлених коштів на спеціальний рахунок страхувальника. Дізнатись, чи вже перераховано Фондом кошти безпосередньо на рахунок роботодавця, застраховані особи можуть у телеграм-каналі https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників, заяким щоденно оновлюється інформація про стан фінансування заяв-розрахунків.
 5. Виплата роботодавцем матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після отримання коштів від Фонду.

 

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

 

Сесія заставка

9 лютого 2021 року о 10.00 год. у залі для засідань по вул. Шевченка, 20 в м.Борщеві відбудеться шоста сесія Борщівської міської ради восьмого скликання.
 
Розпорядження міського голови від 28.01.2021 №27 "Про скликання шостої сесії міської ради восьмого скликання"