Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

unnamed 73

 

Борщівська міська територіальна виборча комісія повідомляє про те, що вересня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні актового залу Борщівської РДА за адресою вулиця Шевченка,20 А, м. Борщева відбудеться засідання комісії, на порядку денного якого буде винесено наступні питання:

1. Про календарний план основних та організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів;
2. Про розміщення офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів МТВК;
3. Про єдиний кошторис видатків на підготовку і проведення місцевих виборів;
4. Про надання права першого і другого підпису;
5. Про розподіл територіальних виборчих округів;
6. Про залучення на основі цивільно-правової угоди до роботи в МТВК головного бухгалтера;
7. Різне.
На засідання запрошуємо представників політичних партій, громадськість та всіх бажаючих.

Голова Борщівської МТВК
Марія Ільчук

Дорогі здобувачі освіти, шановні педагоги, батьки! Щиро вітаю вас із Днем знань! З новим 2020/2021 навчальним роком!

Для кожного з нас цей день дає відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, нові задачі та збудувати нові плани. Дорога, якою б вона не була, починається з першого кроку. Саме цей день має стати для усіх вдалим стартом у велике життя та у безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів.

Дорогі діти! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Вчіться, освоюйте та осягайте нові науки! Ви – наше майбутнє!

Шановні освітяни – кожен із вас є невід’ємною частиною розвитку нашої громади. Ви ті, хто вміло засіваєте знання – ми ж пожинаємо працю ваших рук, вашого тепла, яке даруєте своїм учням, вашої мудрості. Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, зростайте, адже ваші зусилля і ваші справи живуть у ваших вихованцях. Покликанням учителя є виховання національно свідомої, патріотично налаштованої, освіченої молоді – майбутнього української держави. Щиро вірю, що запорукою нашого спільного успіху на шляху виконання цих нелегких завдань стануть ваші професіоналізм, педагогічна майстерність та відданість своїй професії. Сила української освіти, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом! Успіху Вам і натхнення до нових звершень!

         В рамках святкування Дня міста Борщева, відбулось відкриття скейт-парку в міському сквері. Проект реалізований за підтримки організації «Глобал Ком’юнітіз», виконавця в Україні програми DOBRE, («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE), що фінансується відділом демократії та врядування представництва  Агенства США з міжнародного розвитку  (USAID) в Україні.

Детальніше:У Борщівській ОТГ відбулось відкриття скейт-парку

27 серпня 2020 року відбулася нарада керівників закладів освіти Борщівської ОТГ.Начальник відділу освіти міської ради Галина Кашуба проаналізувала готовність закладів освіти Борщівської ОТГ до нового 2020-2021 навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину. З метою належної та своєчасноїпідготовкигазових котелень до роботи в опалювальнийперіод 2020-2021 навчального року, попередженнятехнологічнихпорушень на енергетичномуобладнанні та мережах під час проходженняопалювальногоперіодустарший майстер Борщівського управління з експлуатації газового господарства ПРАТ «Тернопільгаз»  ПавлоКлимчукзвернув увагу на необхідністьвиконаннязаходівзгідно з вимогами Правил підготовкитепловихгосподарств до опалювальногоперіоду. Начальник Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Оксана Шетелинецьознайомила з постановою Головного санітарного лікаря України від 22.08.2020№50 «Про затвердження протиепідемічних заходіву закладах освіти на період карантинуу зв'язку поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19)». Наголосила, що керівники закладів освіти розробляють маршрути руху здобувачів освіти (залучаються всі можливі входи в приміщення закладу) та складають графіки, за якими відбувається допуск здобувачів освіти до закладів; організовують місця для обробки рук антисептичними засобами;використовують розмітку на підлозі для організованого руху коридорами, виокремлюють зони переміщення для різних вікових категорій учнів; використовують великі приміщення, зокрема актові зали, коридори, адаптовані для потреб навчання; передбачаютьгнучкий графік початку занять для різних категорій учнів; за сприятливих погодних умовзабезпечують можливість проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі. Марія Шморгун, головний спеціаліст відділу освіти, у своєю виступі наголосила на особливостях організації харчування в закладах освіти в умовах пандемії; ознайомила з порядком організації індивідуального та інклюзивного навчання;методичними рекомендаціями щодо організації роботи сайтів закладів освіти. Головний спеціаліст відділу освіти Мар'яна Мазурок зупинилась на вимогах до складання освітніх програм закладів освіти на 2020-2021 навчальний рік та організованого початку нового навчального року.

На завершення наради Галина Кашуба побажала плідної, результативної праці у новому навчальному році.