БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 


13 лютого  2019 року                                                                                          № 33

Про звільнення від батьківської плати

в закладах дошкільної освіти громадян

об’єднаної територіальної громади

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Законами України «Про охорону дитинства», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,  постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», на підставі поданих заяв громадян щодо звільнення від батьківської плати за відвідування закладу дошкільної освіти, виконавчий комітет міської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Зменшити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 50 % для  багатодітних батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей з 01 січня по 31 грудня 2019  року включно згідно з додатком 1.
  2. Звільнити від плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти батьків, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівень забезпечення прожиткового мінімуму (малозабезпечених), відповідно до термінів у представлених довідках згідно з додатком 2.
  3. Звільнити від плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти батьків, які є учасниками бойових дій або переселені з тимчасово окупованої території з 01 січня по 31 грудня 2019 року включно згідно з додатком 3.
  4. Звільнити від плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти батьків, які виховують дитину з інвалідністю з 01 січня по 31 грудня 2019 року включно згідно з додатком 4.
  5. Звільнити від плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти опікунів, які виховують дитину, позбавлену батьківського піклування з 01 січня по 31 грудня 2019 року включно згідно з додатком 5.
  6. Контроль за виконанням рішення доручити заступникові міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Чокану.

 

Міський голова І. КОБИЛЯНСЬКИЙ

Г. Кашуба

Г. Драпак

Л. Ткаченко

А. Чокан

О. Малинник

І. Міська