БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                        № 26

 

Про схвалення проекту рішення

міської ради "Про внесення змін

до складу виконавчого комітету

міської ради"

 

Розглянувши лист Начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області від 24.01.2019 № 73/01/21-219 про введення до складу виконавчого комітету міської ради начальника Борщівського відділення поліції Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області Свинарчука Андрія Степановича та проект рішення міської ради "Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради,  враховуючи пропозиції міського голови з цього питання, керуючись статтями  40, 42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

            1. Схвалити проект рішення Борщівської міської ради "Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради" (далі – проект рішення), що додається.  

2. Доручити секретарю міської ради В. ЧУГАЄВСЬКОМУ подати схвалений проект рішення на розгляд чергової сесії Борщівської міської ради в порядку встановленому її регламентом.

   3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова              І. КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

 

ПРОЕКТ СХВАЛЕНО

 

Рішення виконавчого

комітету міської ради

 

13.02.2019 № 26

 

БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Сьоме скликання

Тридцята сесія

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

____ лютого  2019 року № _____

 

Про внесення змін до кількісного

та персонального складу виконавчого

комітету міської ради

 

Розглянувши лист Начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області від 24.01.2019 № 73/01/21-219 про введення до складу виконавчого комітету міської ради начальника Борщівського відділення поліції Чортківського відділу поліції Головного управління поліції Національної поліції в Тернопільській області Свинарчука Андрія Степановича, рішення виконавчого комітету від ____________2019 року № _____, заслухавши пропозиції міського голови, враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики, керуючись статтею 25, пунктом  3 частини першої статті 26, частиною другою статті 51, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. У пункті 1 рішення міської ради від 16 січня 2017 року  № 7 "Про утворення виконавчого комітету Борщівської міської ради сьомого скликання та затвердження його персонального складу" цифри "30" замінити цифрами "28".

2. Внести зміни до персонального складу виконавчого комітету Борщівської міської ради шляхом:

1) виведення зі складу виконавчого комітету Галушки Наталі Миколаївни та Мойсеюка Василя Петровича;

2) введення до складу виконавчого комітету міської ради начальника Борщівського відділення поліції Чортківського відділу поліції Головного управління поліції Національної поліції в Тернопільській області Свинарчука Андрія Степановича.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики.

 

Міський голова І. КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради І. МОРОЗ

 

І. Міська