БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                       № 20

 

Про надання дозволу Гудзь І.В. на розміщення рекламного засобу у вигляді одного білборду на вул. С. Бандери в м. Борщеві

 

Розглянувши звернення ФОП Гудзь Ігоря Володимировича від 23.01.2019 щодо надання дозволу на розміщення рекламного носія у вигляді одного білборда по вул. С. Бандерив м. Борщеві, відповідно до положень Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30, статтями 52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Надати Гудзю Ігорю Володимировичу Фізичній особі-підприємцю (далі – ФОП) дозвіл на розміщення рекламного засобу у вигляді одного білборду розміром 3 х 6 м. на кільцевій розв’язці вул. С. Бандери та вул. Об’їздна, строком на 5 років з дня його видачі.

 

  1. ФОП Гудзю І.В.:
  1. укласти з Борщівською міською радою договір тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу;
  2. після розташування рекламного засобу у п'ятиденний строк подати до міської ради фотокартку місця розташування рекламного засобу (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів).

 

  1. Відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Борщівської міської ради оформити та видати ФОП Гудзю І.В. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами після укладання та підписання ним договору тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Малиннику О.Я.

Міський голова                           І. КОБИЛЯНСЬКИЙ