БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                       № 18

 

 

Про надання дозволу фізичній особі підприємцю Букачевському Г.О. на здійснення виїзної (виносної) торгівлі

 

Відповідно до положень ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету міністрів України від 15.06.2017 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної  діяльності та правил торговельного обслуговування населення», наказу Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», інших нормативно – правових актів, які регулюють торговельну діяльність, розглянувши заяву фізичної особи– підприємця Букачевського Георгія Остаповича від 07.02.2019, керуючись статтею 52, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Надати дозвіл фізичній особі–підприємцю Букачевському Георгію Остаповичу на здійснення виїзної (виносної) торгівлі приправами та спеціями в м. Борщеві по вул. Дорундяка (біля Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею), та погодити режим роботи четвер, субота та передсвяткові дні з 08:00 до 15:00 год., терміном до 31.12.2019 р.
  2. Фізичній особі – підприємцю Букачевському Г.О. забезпечити благоустрій та утримання прилеглої території в належному санітарному стані.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Малинника О.Я.

 

Міський голова               І. КОБИЛЯНСЬКИЙ