БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                           № 9

 

 

Про укладення договору про пайову участь

у створенні і розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури м. Борщева з Касянчиком О.С.

 

       Розглянувши заяву жителя м. Борщева Касянчика Олега Степановича від 11.12.2018 щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, керуючись рішенням Борщівської міської ради від 24.07.2014 №1157 «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок пайової участі (внесків) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева», відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради,

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Укласти договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева по об’єкту будівництва «Реконструкція квартири № 15 під магазин непродовольчих товарів на           вул. Гетьмана Мазепи, 6 у м. Борщові Тернопільської області» з Касянчиком Олегом  Степановичем.

        2. Встановити розмір пайового внеску 3 (три) відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування.

        3. Відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради (Міська І.В.) підготувати договір про пайову участь з Касянчиком О.С.

        4. Відділу бухгалтерського обліку, звітності виконавчого комітету міської ради підготувати розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Прокопишина Б.М.

 

Міський голова                                                              І. КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

В. Войтухів

В. Калуцький

Б. Прокопишин

Л. Ткаченко

О. Малинник

І. Міська